
Годинник чоловічий Poedagar Select кварцовий нержавіюча сталь водозахист стильний дизайн офіційна гарантія
1 195 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2189
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Годинник Poedagar Select – ідеальний аксесуар для стильних та впевнених
Годинник Poedagar Select – це вибір тих, хто цінує елегантність, сучасний дизайн і високу функціональність. Ставши власником цього аксесуару, ви підкреслите свою індивідуальність, смак та статус у будь-якій ситуації: на діловій зустрічі, у щоденному житті чи на особливій події.
- Якісні матеріали: корпус і ремінець з нержавіючої сталі, міцне мінеральне скло, надійний кварцовий механізм
- Стильний дизайн: гармонійне поєднання класики та сучасних тенденцій, універсальні забарвлення
- Функціональність: водозахист, індикатор дати, світловідбивні стрілки, зручна застібка
- Універсальність: підходить для чоловіків і жінок, чудово доповнює будь-який образ
- Офіційна гарантія: 12 місяців сервісної підтримки від виробника
Обираючи годинник Poedagar Select, ви інвестуєте у свою впевненість, стиль та комфорт. Переконайтеся у бездоганній якості, зручності та естетиці оригінального годинника від Poedagar – оформіть замовлення вже сьогодні!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | POEDAGAR |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Скло | Мінеральне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Хвилини, години |
| Вага, г | 85 |
| Вид індикації | Арабські цифри, індекси, крапки |
| Водостійкість | 3 атм — Міті руки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 26 см (регулюється) |
| Додаткові характеристики | Індикація дати |
| Діаметр | 45 мм мм |
| За країною механізму | З японським механізмом |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Класична |
| Колір ремінця | Зелений |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ременів | Шкіряний |
| Механізм | Кварцовий |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Основний колір циферблата | Зелений |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 45х14 |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Товщина | 14 мм мм |
| Фабрика зборки | Китай/Японія |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12 г |
| Функції | Система День-Ніч, секундомір, дата |
| Характеристики механізму | Японія |
| Ширина ремінця | 24 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 195 ₴









