
Чоловічий наручний годинник Poedagar Lion нержавіюча сталь кварцовий механізм водозахист стильний дизайн гарантія 12 місяців
1 195 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2039
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Годинник Poedagar Lion – стиль, якість та сучасність
Годинник Poedagar Lion – це ідеальний вибір для тих, хто цінує елегантність, точність і сучасний дизайн. Poedagar славиться своїм поєднанням вишуканого стилю та інноваційної функціональності, що задовольнить найвибагливіших поціновувачів аксесуарів. Відмінна якість матеріалів і оригінальний зовнішній вигляд дозволяють підкреслити індивідуальність кожного власника цього аксесуару.
- Якісні матеріали: корпус із нержавіючої сталі, міцне мінеральне скло та надійний кварцовий механізм забезпечують довговічність та надійність вашого годинника.
- Стильний дизайн: елегантне поєднання класики та сучасних тенденцій, до того ж модель підійде як для ділових зустрічей, так і для повсякденного носіння.
- Функціональність: водозахист, індикатор дати, світловідбивні стрілки та інші корисні функції для вашого комфорту.
- Офіційна гарантія: 12 місяців від виробника.
Купуючи Poedagar Lion в нашому інтернет-магазині, ви отримуєте не просто надійний годинник, а витончений аксесуар, який підкреслить ваш смак, статус та впевненість у собі. Замовте зараз і переконайтесь у бездоганній якості годинників від відомого бренду Poedagar!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | POEDAGAR |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Скло | Мінеральне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Хвилини, години |
| Вага, г | 152 |
| Вид індикації | Індекси, крапки, арабські цифри |
| Водостійкість | 3 атм — Міті руки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 24 см (регулюється) |
| Додаткові характеристики | Індикація дати |
| Діаметр | 44 мм мм |
| За країною механізму | З японським механізмом |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Дворівнева |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ременів | Сталевий |
| Механізм | Кварцовий |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Основний колір циферблата | Синій |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Розміри, мм | 44х13 |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Товщина | 13 мм мм |
| Фабрика зборки | Китай/Японія |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12 г |
| Функції | Дата |
| Ширина ремінця | 23 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 195 ₴









