
Чоловічий годинник Hemsut Poedagar Deluxe з додатковим ремінцем стильний дизайн гарантія 12 місяців
1 299 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2133
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Годинник Hemsut Poedagar Deluxe з двома ремінцями
Преміальні годинники Hemsut Poedagar Deluxe – ідеальний вибір для тих, хто цінує елегантність, індивідуальний стиль та якість у кожній деталі. Відомий бренд Hemsut привертає увагу покупців яскравим, неординарним дизайном та лаконічністю, що підкреслює характер власника. Купити Hemsut Poedagar Deluxe – значить зробити ставку на надійний механізм та сучасний вигляд за доступною ціною.
- У комплекті – 2 змінні ремінці для годинника, щоб легко створювати різні образи.
- Оригінальний дизайн кожної моделі підкреслить вашу індивідуальність.
- Висока якість комплектуючих – ключова перевага продукції Hemsut.
- Годинник стійкий до зносу і виготовлений із сучасних матеріалів.
- Офіційна гарантія на 12 місяців додає впевненості у якості.
Зверніть увагу: додатковий ремінець, зображений на головному фото, вкладається у посилку окремо.
Оберіть годинник Hemsut Poedagar Deluxe з двома ремінцями для себе чи на подарунок і відкрийте для себе поєднання надійності, стилю й індивідуальності. Замовляйте зараз із гарантією та швидкою доставкою по Україні!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hemsut |
| Скло | Мінеральне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 160 |
| Вид індикації | Індекси, римські цифри, арабські цифри |
| Водостійкість | 3 атм — Міті руки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 22 см (регулюється) |
| Додатковий ремінець | Шкіра |
| Додаткові характеристики | Індикація дати |
| Діаметр | 42 мм мм |
| За країною механізму | З японським механізмом |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Дворівнева |
| Колір корпусу | Сріблястий з золотими вставками |
| Колір ремінця | Сріблястий з золотими вставками |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ременів | Сталевий |
| Механізм | Кварцовий |
| Можливість зняти ремінець | Немає |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Розміри, мм | 42х11 |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Товщина | 11 мм мм |
| Фабрика зборки | Китай/Японія |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12 г |
| Функції | Дата, день тижня |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴









