
Командирський годинник Cheetah Command Green сталевий корпус японський механізм люмінесцентне підсвічування гарантія 12 місяців
1 195 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1807
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Годинник Cheetah Command Green – Командирський стиль та надійність
Годинник Cheetah Command Green – це надійний командирський аксесуар, розроблений для сучасних лідерів. Завдяки партнерству фірми Cheetah з українським брендом Besta, ця ексклюзивна модель здобула оригінальний дизайн і має на циферблаті логотип Besta. Годинник стане ідеальним доповненням вашого образу, приверне увагу і підкреслить індивідуальність свого власника.
- Сталевий корпус – гарантія міцності та довговічності
- Люмінесцентне підсвічування – зручність у темний час доби
- Японський механізм – точність та надійність у кожній деталі
- Ексклюзивний дизайн із логотипом Besta на циферблаті
- Офіційна гарантія 12 місяців у комплекті
Годинник Cheetah Command Green чудово підійде до будь-якого стилю, стане вашою візитною карткою та справжнім акцентом у світі аксесуарів. Придбайте оригінальний чоловічий годинник з японським механізмом та гарантією за вигідною ціною вже сьогодні!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cheetah |
| Колір корпусу | Чорний |
| Скло | Мінеральне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 50,9 |
| Вид індикації | Індекси, арабські цифри |
| Водостійкість | 3 атм — Міті руки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 23,3 см (регулюється) |
| Додаткові характеристики | Індикація дати |
| Діаметр | 40 мм мм |
| За країною механізму | З японським механізмом |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Класична |
| Колір ремінця | Хакі |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ременів | Тканевий |
| Механізм | Кварцовий |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Основний колір циферблата | Молочний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Невеликі |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 40х10,7 |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Товщина | 10,7 мм мм |
| Фабрика зборки | Китай/Японія |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12 г |
| Функції | Дата, люмінесцентне підсвічування |
| Характеристики механізму | Miyota (Японія) |
| Ширина ремінця | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 195 ₴









