
Командирський годинник Cheetah Command Black сталевий корпус японський механізм люмінесцентне підсвічування гарантія 12 міс Besta
1 195 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1806
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Годинник Cheetah Command Black — стильний командирський аксесуар
Представляємо командирський годинник Cheetah Command Black — ідеальний вибір для справжніх поціновувачів сучасного стилю та функціональності. Ця модель розроблена фірмою Cheetah у партнерстві з українським брендом Besta, тому на циферблаті розміщено унікальний логотип Besta, що підкреслює ексклюзивність і престиж виробу.
- Надійний сталевий корпус, що забезпечує довговічність експлуатації
- Японський механізм для максимально точного відліку часу
- Люмінесцентне підсвічування — легкість читання показників навіть у темряві
- Сучасний, універсальний дизайн, який пасує під будь-який образ
- Офіційна гарантія 12 місяців від виробника
Годинник Cheetah Command Black стане вашим надійним помічником як у повсякденному житті, так і під час ділових зустрічей або вечірніх прогулянок. Зробіть свій імідж більш впевненим і стильним разом із якісною українською розробкою.
Замовляйте командирський годинник Cheetah Command Black із логотипом Besta у нашому інтернет-магазині та отримайте гарантію на 12 місяців!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cheetah |
| Колір корпусу | Чорний |
| Скло | Мінеральне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 50,9 |
| Вид індикації | Індекси, арабські цифри |
| Водостійкість | 3 атм — Міті руки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 23,3 см (регулюється) |
| Додаткові характеристики | Індикація дати |
| Діаметр | 40 мм мм |
| За країною механізму | З японським механізмом |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Класична |
| Колір ремінця | Чорний |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ременів | Тканевий |
| Механізм | Кварцовий |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Невеликі |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 40х10,7 |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Товщина | 10,7 мм мм |
| Фабрика зборки | Китай/Японія |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12 г |
| Функції | Дата, люмінесцентне підсвічування |
| Характеристики механізму | Miyota (Японія) |
| Ширина ремінця | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 195 ₴









