
Годинник чоловічий Naviforce Perfect кварцовий ударостійкий водонепроникний для спорту і активного відпочинку
1 195 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1578
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Годинник Naviforce Perfect — стиль і надійність для активного життя
Годинник Naviforce Perfect — ідеальний вибір для тих, хто цінує безкомпромісну якість, стильний дизайн і максимальну довговічність. Відомий бренд Naviforce використовує інноваційні технології для створення наручних годинників, які підкорюють своїм виглядом та витривалістю. Модель Naviforce Perfect стане вашим надійним аксесуаром як у повсякденному житті, так і під час занять спортом або активного відпочинку.
- Міцний корпус — підвищена стійкість до механічних пошкоджень, удари та падіння не страшні цьому годиннику.
- Захист від негативних зовнішніх факторів — Naviforce Perfect не підведе навіть у складних умовах експлуатації.
- Якісний кварцовий механізм від Citizen або Seiko гарантує точний хід та довговічність.
- Ідеально підходить для чоловіків і жінок з активним способом життя.
- Офіційна гарантія — 12 місяців від виробника.
Вибираючи годинник Naviforce Perfect, ви отримуєте надійний і стильний аксесуар, який підкреслить ваш індивідуальний стиль та витримає будь-які випробування. Купуйте оригінальні годинники Naviforce в нашому інтернет-магазині та відчуйте впевненість у кожній миті!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Naviforce |
| Колір корпусу | Чорний |
| Скло | Мінеральне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 140 |
| Вид індикації | Арабські цифри, індекси |
| Водостійкість | 3 атм — Міті руки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Додаткові характеристики | Індикація дати |
| Діаметр | 44 мм мм |
| За країною механізму | З японським механізмом |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Дворівнева |
| Колір ремінця | Чорний |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ременів | Сталевий |
| Механізм | Кварцовий |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Настановним штифтом в першому положенні виставляється дата, у другому - час |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Розміри, мм | 44х13 |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Арабські цифри, індекси |
| Товщина | 13 мм мм |
| Фабрика зборки | Китай/Японія |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12 г |
| Функції | Показують дату |
| Характеристики механізму | Seiko (Японія) |
| Ширина ремінця | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 195 ₴









