
Тактичний наручний годинник Naviforce Pride кварцовий чоловічий ударостійкий водонепроникний для спорту і активного відпочинку
1 495 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7723
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тактичний годинник Naviforce Pride
Naviforce Pride — це вибір для тих, хто цінує поєднання бездоганної якості, сучасного дизайну та надійності у найскладніших умовах. Брендові годинники Naviforce створені з урахуванням стандартів довговічності та максимального захисту від зовнішніх впливів, що робить їх ідеальними для спорту, активного відпочинку та щоденного використання.
- Висока стійкість до пошкоджень: Naviforce Pride витримує удари, падіння та серйозні навантаження, зберігаючи ідеальний вигляд і функціональність навіть у жорстких умовах.
- Оригінальні кварцові механізми: Надійність та точність забезпечують перевірені механізми Citizen та Seiko — гарантія довгої і стабільної роботи годинника.
- Стильний і практичний дизайн: Сучасний зовнішній вигляд підкреслить вашу індивідуальність і стане ідеальним доповненням до образу як для міського життя, так і для пригод.
- Ідеальний годинник для спорту й подорожей: Вибір для професіоналів і любителів активного способу життя — Naviforce Pride не підведе у жодній ситуації.
- Офіційна гарантія: До комплекту входить офіційна гарантія терміном на 12 місяців.
Обираючи годинник Naviforce Pride, ви отримуєте чудову якість, надійність, довговічність та стиль, які підкреслять ваш унікальний спосіб життя. Купуйте годинники Naviforce в нашому інтернет-магазині та залишайтеся завжди на висоті!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Naviforce |
| Колір корпусу | Чорний |
| Скло | Мінеральне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 100 |
| Вид індикації | Арабські цифри, індекси |
| Водостійкість | 3 атм — Міті руки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Додаткові характеристики | Індикація дати |
| Діаметр | 45 мм мм |
| За країною механізму | З японським механізмом |
| Застежка | Фірмова |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ременів | Шкіряний |
| Механізм | Кварцовий |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 45х16 |
| Стиль | Спортивний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Комбінований (аналогово-стрілочний) |
| Товщина | 16 мм мм |
| Фабрика зборки | Китай/Японія |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 г |
| Функції | Будильник, підсвічування, секундомір, час показується на циферблаті і стрілками, дата, день тижня, місяць |
| Характеристики механізму | Seiko (Японія) |
| Ширина ремінця | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 495 ₴









