
Годинник для військових Besta NanoBand Profi 6 в 1 з компасом водостійкий морозостійкий гарантія 12 міс український бренд
495 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9987
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Besta NanoBand Profi з компасом 6 в 1 – військовий годинник із підвищеною надійністю
Відкрийте для себе Besta NanoBand Profi з компасом 6 в 1 – надійний годинник для військових та екстремальних умов. Це продукт молодого українського бренду Besta, який спеціалізується на створенні якісних і функціональних аксесуарів. Годинник розроблений з урахуванням реальних потреб військових, любителів активного відпочинку, мандрівників та туристів.
- 6 в 1: включає компас, захист від холоду до -30°C, водонепроникність, функцію годинника, секундомір, та датчик температури
- Підвищена міцність – витримує удари, вібрації і складні умови експлуатації
- Офіційна гарантія 12 місяців від виробника
- Проєктування та розробка – Україна, складальна якість – Китай
- Ідеальний вибір для військових, туристів та екстремалів
- Стильний сучасний дизайн із максимальним функціоналом
Замовте військовий годинник Besta NanoBand Profi з компасом в Україні прямо зараз і отримайте надійний та зручний аксесуар для найскладніших ситуацій!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besta |
| Матеріал | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водостійкість | 3 атм — Міті руки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 25 см (не регулюється) |
| Діаметр | 32х22 мм мм |
| Застежка | Спеціальна з ножем |
| Колір ремінця | Армі |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат |
| Матеріал ременів | Тканевий |
| Механізм | Кварцовий |
| Можливість зняти ремінець | Немає |
| Наявність компаса | З компасом |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| По діаметру годинника | Невеликі |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 32х22х10 |
| Стекло | Полікарбонатне |
| Стиль | Спортивний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Товщина | 10 мм мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Прямокутний |
| Функції | Компас, ліхтарик, гостра застібка, кремінь для вогню, свисток |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴









