
Тактичний годинник Sanda Besta Tattoo для військових і спорту водонепроникний гарантія 12 місяців
895 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4405
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тактичний годинник Sanda Tattoo (Besta) – надійний вибір для військових та спортсменів
Годинник Sanda Tattoo – це сучасна модель тактичного годинника, створена у колаборації відомого виробника Sanda та українського бренду Besta. Годинник ідеально підходить як для військових, так і для поціновувачів активного способу життя й занять спортом. Міцний корпус, стильний дизайн і бездоганна функціональність роблять цю модель чудовим вибором для екстремальних умов.
- Тактичний годинник для військових і спортсменів
- Якісний корпус, стійкий до ударів і води
- Зручний ремінець для щоденного використання
- Офіційна гарантія на 12 місяців від виробника
- Ексклюзивне поєднання технологій Sanda та українського бренду Besta
Годинник Sanda Tattoo стане надійним супутником у будь-яких пригодах. Замовте цю популярну модель за вигідною ціною та отримайте офіційну гарантію!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanda |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 60 |
| Вид індикації | Мітки |
| Водостійкість | 5 атм - плавання |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Додаткові характеристики | Індикація місяця |
| Діаметр | 45 мм мм |
| Застежка | Класична |
| Колір ремінця | Чорний |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат |
| Матеріал ременів | Каучуковий |
| Механізм | Кварцовий |
| Можливість зняти ремінець | Немає |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 45х17 |
| Стекло | Полікарбонатне |
| Стиль | Спортивний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Комбінований (аналогово-стрілочний) |
| Товщина | 17 мм мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 г |
| Функції | Секундомір, будильник, підсвічування, час показується на циферблаті й стрілками, дата, день тижня, місяць |
Інформація для замовлення
- Ціна: 895 ₴









