
Годинник для військових Besta Life Pro з компасом паракордовий ремінець LED-ліхтарик ніж водостійкий тризуб гарантія 12 міс
1 195 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1435
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Besta Life Pro з компасом – військовий годинник від Besta Military
Besta Life Pro з компасом – це новинка серед військових годинників, розроблена українським брендом Besta спеціально для захисників країни. Міцний годинник створений для використання у складних умовах, витримує воду та морози, ідеально підходить для військових, рибалок, мисливців та туристів.
- Паракордовий ремінець для екстрених ситуацій
- Убудований компас для орієнтування на місцевості
- Маленький ножик – незамінний інструмент у польових умовах
- Яскрава LED-лампочка та зручна підсвітка циферблату
- Тризуб на циферблаті як символ української сили та незламності
- Захищений від води і морозів – надійний у будь-якій ситуації
- Офіційна гарантія на 12 місяців від виробника
Годинник Besta Life Pro стане вашим надійним помічником у польових умовах, походах та під час виконання службових завдань. Обирайте якісний військовий годинник українського виробництва з офіційною гарантією!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besta |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 60 |
| Вид індикації | Мітки, арабські цифри |
| Водостійкість | 5 атм - плавання |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Додаткові характеристики | Індикація місяця |
| Діаметр | 50 мм мм |
| Застежка | Тактична |
| Колір ремінця | Темно-зелений |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат |
| Матеріал ременів | Тканевий |
| Механізм | Кварцовий |
| Можливість зняти ремінець | Немає |
| Наявність компаса | З компасом |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Великі |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 50х19 |
| Стекло | Полікарбонатне |
| Стиль | Спортивний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Комбінований (аналогово-стрілочний) |
| Товщина | 19 мм мм |
| Фабрика зборки | Україна |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 г |
| Функції | Компас, будильник, секундомір, подвійний час, кремінь, тактична застібка, підсвічування, лед-лампа, 2 батарейки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 195 ₴









