
Тактичний годинник Sanda Jocker чоловічий для військових і спорту кварцовий водонепроникний гарантія 12 місяців
895 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4416
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тактичний годинник Sanda Jocker – найкращий вибір для військових і спортсменів
Годинник Sanda Jocker – це популярна тактична модель, створена у співпраці заводу Sanda та українського бренду Besta. Цей аксесуар ідеально підходить як для військових, так і для любителів активного способу життя. Висока якість, надійність та сучасний дизайн – головні переваги цієї моделі серед тактичних годинників в Україні.
- Міцний корпус, стійкий до механічних впливів
- Вологозахист для використання в складних погодних умовах
- Зручний ремінець, що забезпечує комфорт при тривалому носінні
- Яскравий дисплей з підсвічуванням, зручний для зчитування у будь-який час доби
- Точний кварцовий механізм
- Офіційна гарантія 12 місяців на тактичний годинник Sanda Jocker
Придбайте Sanda Jocker у нашому інтернет-магазині – це надійний вибір для тих, хто шукає функціональний, стильний та довговічний тактичний годинник для активного використання!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanda |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 60 |
| Вид індикації | Індекси, арабські цифри |
| Водостійкість | 5 атм - плавання |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Додаткові характеристики | Індикація місяця |
| Діаметр | 42 мм мм |
| Застежка | Класична |
| Колір ремінця | Чорний |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат |
| Матеріал ременів | Каучуковий |
| Механізм | Кварцовий |
| Можливість зняти ремінець | Немає |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| По діаметру годинника | Невеликі |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 42х11 |
| Стекло | Полікарбонатне |
| Стиль | Спортивний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Комбінований (аналогово-стрілочний) |
| Товщина | 11 мм мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 г |
| Функції | Секундомір, будильник, підсвічування, час показується на циферблаті і стрілками, дата, день тижня, місяць |
Інформація для замовлення
- Ціна: 895 ₴









