
Алюмінієві витяжні заклепки Polax 4,8х6,4 мм для промислового виробництва міцні та надійні
48 ₴
- Готово до відправки
- Код: 234550610
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚠️ Просимо звернути увагу: для цього товару відправка здійснюється виключно Новою Поштою!
Заклепки алюмінієві Polax для промислового виробництва
Відкрийте новий рівень міцності з алюмінієвими заклепками Polax, створеними для надійного скріплення різноманітних матеріалів. Завдяки покращеній якості використовуваних матеріалів, ці заклепки ідеально підходять для промислового виробництва.
Наші заклепки Polax забезпечують довговічність і стійкість з'єднань, що робить їх незамінними у вашому арсеналі інструментів. Використовуйте їх разом із заклепочниками для досягнення максимальної ефективності та надійності.
Обирайте алюмінієві заклепки Polax для професійного скріплення та досягайте нових висот у своїй роботі!
46Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Покриття | Цинк |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 37-014 |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр | 4.8 мм |
| Довжина | 6,4 мм |
| Додаткова характеристики | Розмір: 4,8 х 6,4 мм |
| Доставка/Оплата | Відвантаження "День у День" за умови отримання замовлення до 14-00 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кількість у наборі, шт | 50 |
| Матеріал | Алюміній/сталь |
| Робочий матеріал | Метал, алюміній, Сталь |
| Тип головки | Напівсферична |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 ₴



