
Алюмінієві заклепки витяжні 4x10 мм для заклепочників Polax міцні та довговічні для промислового скріплення матеріалів
40 ₴
- Готово до відправки
- Код: 37-009
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚠️ Просимо звернути увагу: для цього товару відправка здійснюється виключно Новою Поштою!
Алюмінієві заклепки Polax для надійного скріплення матеріалів
Відкрийте для себе заклепки алюмінієві Polax - ідеальне рішення для міцного скріплення різноманітних матеріалів. Ці алюмінієві заклепки створені спеціально для використання з заклепочниками, забезпечуючи надійність і довговічність кожного з'єднання.
Завдяки покращеній якості матеріалів, заклепки Polax відмінно підходять для промислового виробництва. Вони не лише збільшують ефективність роботи, але й гарантують високу стійкість до зносу, що робить їх ідеальним вибором для професіоналів.
Обирайте алюмінієві заклепки Polax для своїх проектів і переконайтеся в їхній якості та надійності. Зробіть крок до бездоганного скріплення вже сьогодні!
39Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polax |
| Покриття | Цинк |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 37-009 |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр | 4 мм |
| Довжина | 10 мм |
| Додаткова характеристики | Розмір: 4 х 10 мм |
| Доставка/Оплата | Відвантаження "День у День" за умови отримання замовлення до 14-00 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кількість у наборі, шт | 50 |
| Матеріал | Алюміній/сталь |
| Робочий матеріал | Метал, алюміній, Сталь |
| Тип головки | Напівсферична |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 ₴



