
Механічний годинник чоловічий Winner Triumph скелетон прозора кришка автозавод металевий ремінець гарантія 12 місяців
1 395 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2111
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Механічний годинник Winner Triumph: стиль, надійність та індивідуальність
Годинник Winner Triumph — це витончене поєднання сучасного дизайну та класичних традицій. Елегантний скелетон-дизайн і прозора задня кришка дозволяють побачити роботу механізму, підкреслюючи вишуканість та оригінальність цього аксесуару. Winner Triumph розроблений для чоловіків, які цінують якість, надійність і унікальний стиль.
- Механічний годинник Winner — працює без батарейок, на енергії заводного механізму
- Стильний та актуальний скелетон-дизайн дозволяє бачити рух деталей
- Міцний корпус та надійний ремінець для щоденного використання
- Офіційна гарантія від виробника — 12 місяців
- Ми — офіційні дистриб’ютори Winner в Україні
Обираючи механічний годинник Winner Triumph, ви отримуєте надійність, комфорт та акцент на вашій індивідуальності. Цей чоловічий аксесуар ідеально підкреслить характер власника і стане незамінним супутником у повсякденному житті. Зробіть вибір на користь стилю, практичності та якості разом із годинниками Winner!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner |
| Колір корпусу | Чорний |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Механічний |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 100 |
| Вид індикації | Індекси, римські цифри |
| Водостійкість | Базова - дощ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Діаметр | 40 мм мм |
| Задня кришка | Прозора |
| Застежка | Розкладна з подвійним замком |
| Колір ремінця/браслета | Чорний |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ременів | Сталевий |
| Механізм | Механічний з автозаводом |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Невеликі |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Розміри, мм | 40х15 |
| Стиль | Класичний |
| Тип стрілок | Фосфорні |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Індекси, римські цифри |
| Товщина | 15 мм мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12 г |
| Характеристики механізму | Автозавод |
| Ширина ремінця | 24 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 395 ₴









