
Механічний чоловічий годинник Winner Future скелетон прозора задня кришка ремінець гарантія 12 місяців офіційний дистриб’ютор
1 895 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1405
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Механічний годинник Winner Future – стиль, надійність і індивідуальність
Годинник Winner Future – це гармонійне поєднання класики та сучасного стилю для справжніх цінителів аксесуарів. Вражаючий скелетон-дизайн та прозора задня кришка дозволяють спостерігати роботу механізму, підкреслюючи унікальність кожного виробу. Цей механічний годинник для чоловіків не лише прикрасить ваше зап’ястя, а й продемонструє ваш витончений смак.
- Стильний скелетон-дизайн – відкрийте красу механізму
- Надійний механізм – без батарейки, на ручному заводі
- Міцний корпус і зручний ремінець для щоденного використання
- Офіційна гарантія виробника – 12 місяців
- Ми – офіційні дистриб’ютори Winner в Україні
Чоловічий годинник Winner Future стане ідеальним вибором для тих, хто цінує індивідуальність, стиль та надійність. Обирайте надійний механічний годинник Winner та підкресліть свій характер кожного дня!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner |
| Колір корпусу | Чорний |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Механічний |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 100 |
| Вид індикації | Індекси |
| Водостійкість | Базова - дощ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Діаметр | 42 мм мм |
| Задня кришка | Прозора |
| Застежка | Розкладна з подвійним замком |
| Колір ремінця | Чорний |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ременів | Сталевий |
| Механізм | Механічний з автопідзаводом |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Розміри, мм | 42х14 |
| Стиль | Класичний |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Індекси |
| Товщина | 14 мм мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Трикутний |
| Формат часу | 12 г |
| Характеристики механізму | Автопідзавод |
| Ширина ремінця | 24 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 895 ₴









