
Чоловічий наручний годинник Besta Walker Steel з механізмом Forsining сталь гравіювання Тризуб Героям Слава водостійкий гарантія 1
1 975 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1604
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Годинник Besta Walker Steel – інноваційний дизайн та надійність від українського бренду
Besta Walker Steel – це унікальний чоловічий годинник, створений у співпраці двох відомих виробників: українського бренду Besta та Forsining. Виріб об'єднує видатний сучасний дизайн, розроблений та зібраний в Україні, та надійний механізм Forsining, що гарантує безперервну точність роботи.
- Український бренд Besta: Фірмовий стиль, патентований дизайн та справжня якість в кожній деталі
- Надійний механізм Forsining: Відзначається високою точністю та довговічністю
- Міцний корпус: Годинник витримує високі навантаження, підходить для екстремальних умов використання
- Гарантія 12 місяців: Підтвердження якості та впевненості виробника
- Патріотичне оформлення: На звороті корпусу — витончене гравіювання Тризуба та напис "Героям Слава!"
Годинник Besta Walker Steel ідеально підходить для тих, хто цінує стиль, якість, українське виробництво та символічний дизайн. Обирайте найкраще – підкресліть свою індивідуальність преміум-годинником від Besta.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besta |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Механічний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 100 |
| Вид індикації | Індекси |
| Водостійкість | Базова - дощ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Діаметр | 42 мм мм |
| Задня кришка | Прозора |
| Застежка | Дворівнева |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ременів | Сталевий |
| Механізм | Механічний з автозаводом |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Розміри, мм | 42х14 |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Індекси |
| Товщина | 14 мм мм |
| Фабрика зборки | Україна |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12 г |
| Функції | Показують дату, день тижня, час по 24 годинній шкалі |
| Характеристики механізму | Автозавод |
| Ширина ремінця | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 975 ₴









