
Складаний ніж Civivi Sixgill Reverse Tanto з Nitro-V сталлю та G10 руків'ям, чорний, модель C24050-1
4 690 ₴
- Готово до відправки
- Код: C24050-1
Опис складаного ножа Civivi Sixgill Black C24050-1:
Складаний ніж Civivi Sixgill — це поєднання оригінальності та практичності, створене дивувати і приносити користь під час виконання завдань різної складності. Дизайн моделі розроблений ножовим майстром Gavko Knives, що відображається у виразній формі клинка, плавних лініях та збалансованій ергономіці — все для зручності та отримання якісного результату.
Вигнутий клинок у формі зворотний танто підходить не тільки для різання, а й рубання. Невелика пряма ділянка на обуху біля основи клинка відіграє роль упору для пальця, щоб ви могли різати з максимальним контролем леза.
Преміальні матеріали для надійності та довговічності:
- Клинок зі сталі Nitro-V. Нержавіюча марка з додаванням азоту відрізняється високою корозійною стійкістю. Лезо довго тримає заточування та легко піддається гострінню завдяки еталонній твердості 59–61 HRC. Поверхня клинка оброблена методом галтування з чорним покриттям, що усуває блиск металу та приховує відбитки пальців.
- Руківʼя з G10. Це спресований під високим тиском композит з чіпкою поверхнею, що підвищує надійність хвату. Матеріал стійкий до механічних навантажень та хімічних впливів, не вицвітає, не тріскається та стійко витримує температурні перепади.
Інноваційні технології для зручності:
Керамічні підшипники в осьовому вузлі відповідають за плавний та швидкий рух леза. Відкривати ніж зручно як правою, так і лівою рукою завдяки двосторонньому шпенику. Замок Crossbar Lock міцно фіксує клинок і витримує навантаження різної інтенсивності, виключаючи ймовірність появи люфту з часом.
Civivi Sixgill оснащений кліпсою з нержавіючої сталі з посадкою у положенні Tip-Up. Затискач можна кріпити з правого або лівого боку руківʼя, адаптуючи його під зручний стиль носіння.
Характеристики:
- Складаний EDC ніж, створений у співпраці з ножовим дизайнером Gavko Knives;
- Профіль клинка – Reverse Tanto;
- Матеріал клинка – сталь Nitro-V;
- Твердість клинка – 59-61 HRC;
- Тип заточування – прямий;
- Спосіб відкриття ножа – двосторонній шпеник;
- Керамічні підшипники в осьовому вузлі;
- Фіксувальний механізм – замок Crossbar Lock;
- Матеріал руківʼя – G10;
- Є двопозиційна кліпса Tip-Up з нержавіючої сталі;
- Довжина відкритого ножа – 197.7 мм;
- Довжина клинка – 86.5 мм;
- Товщина в обуху — 3 мм;
- Довжина у закритому положенні – 111.2 мм;
- Товщина руківʼя – 12 мм;
- Вага – 99.5 г.
Ніж складаний Civivi Sixgill Black C24050-1 стане надійним помічником у будь-якій ситуації, забезпечуючи високу якість роботи та комфорт у використанні. Це ідеальний вибір для тих, хто цінує поєднання функціональності та стильного дизайну.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CIVIVI |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 99.5 г г |
| Тип ножа | кишеньковий, туристичний, тактичний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина в складеному стані | 111.2 мм |
| Довжина клинка | 86.5 мм |
| Марка стали | Nitro-V |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Загальна довжина | 197.7 мм |
| Твердість клинка | 59-61 HRC |
| Тип | Ножі |
| Тип замка | Crossbar Lock |
| Тип заточування | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товару | Ножі |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | reverse tanto |
| Колір ручки | чорний |
- Ціна: 4 690 ₴









