
Афганський казан-скороварка на робочий об'єм 29 л чорний Rashko Baba для приготування під тиском на плиті чи на відкритому
7 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: SSB-50
Дорогі клієнти! Цей товар постачається безпосередньо з виробництва. Зазвичай ми відправляємо замовлення оперативно, але інколи можливі невеликі затримки.
Щоб уникнути незручностей, рекомендуємо перед замовленням уточнити у менеджера наявність та орієнтовні терміни відправки.
Ваше замовлення буде сформоване індивідуально та відправлене напряму з виробництва. Це займає трохи більше часу, проте гарантує свіжість і оригінальність товару.
Наш менеджер завжди підкаже вам точні строки доставки.
Афганські казани - це особливий різновид казанів, що мають специфічну фігурну форму та функціональну кришку, що прикручується до посуду. В цілому конструкція подібна до скороварки. Принцип приготування той самий, але посуд товстостінний, що дозволяє використовувати його при вищих температурах і відповідно з меншими витратами часу.
Афганський казан - універсальний посуд. В ньому можна виконати багато різних процесів:
- варити як у каструлі,
- смажити як у сковороді,
- тушкувати як в казані,
- готувати під тиском як в скороварці,
- готувати на парі як у пароварці.
Також перевагою афганського казана є й те, що його можна використовувати не лише на плиті, а також і на відкритому вогні - на мангалі, на багатті, у печі тощо.
Конструкція
Казан товстостінний, литий, виконаний з алюмінію і зовні покритий термостійкою фарбою. Має форму горщика з опуклими боками, завуженими дном та вінцями. По боках має металеві ручки та петлі для кріплення коромисла. Особливої уваги заслуговує кришка казана. Вона дуже щільно притискається до казана гвинтом за допомогою спеціального литого коромисла. Між кришкою і казаном встановлений гумовий ущільнювач, що перешкоджає виходу пари по діаметру кришки. Зверху знаходятьсяі 2 клапани для стравлення пари і запобіжник.
Процес приготування
Наповнення.
Готуючи в режимі скороварки казан заповнюють лише на ⅔ . В казан закладають продукти і додають рідину. Третина об'єму залишається порожньою.
Контроль.
В процесі приготування в казані утворюється пара, що заповнює вільний простір і створює тиск. Щоб тиск і кількість пари в казані були сталими, клапани стравлюють зайву пару під час приготування. Тому дуже важливо слідкувати за цим процесом щоб пара виходила рівномірно, коригуючи відповідно температуру нагріву.
Для перемішування продуктів в процесі приготування не потрібно знімати кришку. Для цього слід встановити казан під кутом 30 градусів на підлогу або на землю і перекочувати його, тримаючись за ручку.
Регулювання.
Якщо пара з клапанів йде під сильним тиском, автоматично може також задіюватись запобіжний клапан. Це означає що потрібно зменшити температуру, а в крайньому випадку прибрати з вогню на пару хвилин.
Завершення.
По завершенні процесу приготування потрібно дочекатися поки казан трохи остигне і пара перестане виходити на зовні. Тільки після цього можна відкривати кришку.
Не охолоджуйте казан занурюючи в холодну воду. Він має остигати поволі.
Така технологія дозволяє зменшити час приготування багатьох страв вдвічи, а також зберегти яскравий колір, аромати і максимальну користь продуктів.
;| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rashko Baba |
| Стан | Новий |
| Тип | Мангал |
| Об'єм | 50 л |
| Кришка | є |
| Призначення | Для плити та відкритого вогню |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал кришки | Алюміній |
| Товщина стінок казана | 11 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11 кг |
| Висота | 580 мм |
| Діаметр | 340 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр дна | 395 |
| Кількість порцій | 25-30 |
| Робоча температура, °C | 120 |
| Робочий тиск, атм. | 1.50 |
| Робочий об'єм | 29 л |
- Ціна: 7 999 ₴









