
Crrju France Leather Classic, 2 ремінці
1 495 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2440
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Crrju - відомий бренд кварцових годинників, які позиціонуються як універсальний аксесуар, ідеально підходячи для різних ситуацій. Незалежно від того, чи йдете ви на роботу, займаєтеся спортом або йдете на побачення, годинники Crrju гармонійно впишуться в ваш стиль.Особливістю годинників Crrju є їх стильний дизайн. Вони привертають увагу своєю елегантністю та сучасністю.Крім того, годинники Crrju виготовлені з високоякісних матеріалів, що забезпечує їх тривалу службу. Бренд Crrju покладає велику увагу на деталі й функціональність своїх годинників, забезпечуючи високу якість продукту.Таким чином, годинники Crrju - не просто аксесуар для вимірювання часу, а стильний і надійний супутник, який додасть вашому образу особливого шарму та завершеності.В комплекті йде офіційна гарантія на 12 місяців.Годинник комплектується 2 ремінцями: Основний - металевий браслет;Додатковий - коричневий шкіряний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Метал |
| Колір | Коричневий |
| Діаметр | 27 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вид індикації | Індекси, римські цифри |
| Водостійкість | 3 атм — Міті руки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для жінок | Для жінок |
| Довжина ремінця | 18,5 см (регулюється) |
| Додатковий ремінець | Шкіра |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Фірмова |
| Колір корпусу | Золотистий |
| Колір ремінця | Золотистий |
| Колір ремінця/браслета | Золотистий |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ременів | Сталевий |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Бордовий |
| Особливості | Центральна секундна стрілка |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Розміри, мм | 27х10 |
| Стекло | Мінеральна |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Жіночі |
| Тип годинника | Класичні годинники |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Індекси, римські цифри |
| Товщина | 10 мм мм |
| Фабрика зборки | Китай/Японія |
| Форма корпусу | Прямокутний |
| Формат часу | 12 год |
| Ширина ремінця | 14 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 495 ₴






