Комплект постільної білизни SoundSleep Stonewash Adriatic Coffee євро кавовий (2800004540537)
3 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2800004540537
Комплект постільної білизни SoundSleep Stonewash Adriatic Coffee євро кавовий (2800004540537)Немає в наявності
3 999 ₴
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Постільна білизна з ранфорсу "Стоунвош"
Країна реєстрації бренда: Україна
Країна виробник товару: Туреччина
Матеріал: ранфорс "Стоунвош" (бавовна 100%)
Щільність: 115-120 г/м2
Цвет: кавовий
Підковдра: на ґудзиках
Наволочки: на запах
Паковання: подарункова крафтова коробка
Гарантія: товар належної якості обміну та поверненню не підлягаєРозмір і комплектація: Двоспальний Євро: підковдра 200х220 см — 1 шт., простирадло 240х260 см — 1 шт., наволочка 50х70 см — 2 шт.; Особливості: тканина має ефект легкої пом'ятості, не вимагає прасування й не дає усадку під час прання
Комплект постільної білизни SoundSleep Stonewash Adriatic Coffee кавовий. Елегантний комплект, підійде в спальню будь-якого стилю, оскільки виготовлений у простому й елегантному дизайні. Комплект виготовлений з органічної бавовняної тканини з ефектом потертостей і штучного старіння Stonewash. Матеріал комплекту вирізняється стильним злегка вицвілим відтінком тканини з вінтажним ефектом, що додає білизні особливої оригінальності. Такий комплект універсально впишеться в сучасну спальню квартири та заміського будинку.
Що таке Стоунвош? - Це пом'якшення бавовни на виробництві способом прання з ферментами (ензимне прання, або stone wash).
Після оброблення тканини методом Стоунвош, постільна білизна має низку переваг: сприяє характерному «тисненому» вигляду; має приємну м'яку фактуру; не дає усадки після прання; тканина має легку вінтажну потертість, що надає їй стильного вигляду; Догляд за білизною Перед прання білизни виверніть його на виворіт. Наволочки та підковдра, застебніть на всі змійки та ґудзики; періть білизну за температури не вище 40 градусів; Використовуйте щадний режим віджиму; Заборонено використовувати агресивні мийні засоби, і засоби з вибілювальними/хлорованими компонентами;Не рекомендується прати білизну з тканини Стоунвош із речами з інших тканин, щоб уникнути унікальних особливостей тканини. Сортуйте білизну перед пранням за кольором і не змішуйте білизну з тканини Стоунвош разом із синтетичними тканинами; під час сушіння білизни уникайте прямого потрапляння сонячних променів;Для прасування рекомендується вивернути білизну на виворітну сторону і прасувати постільні елементи в злегка вологому стані;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SoundSleep |
| Тип комплекту | Євро |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип постільного комплекту | для дорослих |
| Матеріал | stonewash |
| Підковдра | на ґудзиках |
| Розміри комплекту | евро |
| Розміри наволочки | 50х70 см |
| Розміри підковдри | 200х220 см |
| Розміри простирадла | 240х260 см |
| Тип малюнка | однотонний |
| Паковання | Коробка |
| Колір | Кавовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 999 ₴
