Комплект постільної білизни SoundSleep Villario бязь євро
1 572 ₴
- Немає в наявності
- Код: 94300703
Комплект постільної білизни SoundSleep Villario бязь євроНемає в наявності
1 572 ₴
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Постільна білизна з бязі з гарним принтом
Країна-виробник товару: Україна
Країна реєстрації бренда: Україна
Материал: бязь
Колір: комбінований
Щільність: 125 г/м2
Підковдра: на запах
Наволочки: на запах, 50х70 см
Упаковка: пвс упаковка
Гарантія: товар належної якості обміну та поверненню не підлягає
Комплект постільної білизни SoundSleep Villario бязь. Якісний бязевий набір постільної білизни з натуральних волокон бавовни. Комплект виготовлений із вишуканим дизайном у приємному забарвленні. Тканина бязь мало мнеться і чудово зберігає колір після прання. Постільна білизна з бязі має чудову повітропроникність і гігроскопічність, що дає шкірі почуватися комфортно під час сну.Розмір і комплектація: Двоспальний євро: підковдра 200х220 см -1шт, простирадло 220х240 см -1 шт., наволочка 50х70 см — 2 шт.
Догляд за білизною з бязі: Перед першим використанням білизна необхідно випрати.Перед пранням не забудьте розсортувати речі на три групи: кольорове, чорне та біле. Під час змішування речі можуть полиняти та зіпсувати колір інших виробів. Під час прання заповнюйте барабан на половину, так білизна краще випирається, а полоскання буде ефективнішим.В час прання розділяйте бавовняні вироби від синтетичних. Для виробів із бязі в пральній машині виставляється спеціальний режим «для бавовни». Якщо вироби пофарбовані, рекомендована температури прання від 30 до 60 градусів.Для того, щоб фарба довше зберегла свою яскравість, перед пранням виробу необхідно вивернути на виворот.Щоб після прання було легше прасувати, максимальний віджим краще не ставити тому, що так речі сильно стискаються.Бязь рекомендується прасувати трохи вологою. Під час виведення плям варто пам'ятати, що кислоти за типом оцту або лимона використовувати категорично заборонено.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SoundSleep |
| Тип тканини | Бязь |
| Тип комплекту | Євро |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип постільного комплекту | для дорослих |
| Матеріал | Бязь |
| Підковдра | на запах |
| Розміри комплекту | евро |
| Розміри наволочки | 50х70 см |
| Розміри підковдри | 200х220 см |
| Розміри простирадла | 220х240 см |
| Тип малюнка | абстрактний |
| Паковання | пвх |
| Колір | зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 572 ₴
