Підлітковий комплект постільної білизни Lovely kitten pink SoundSleep бязь
1 037 ₴
- Немає в наявності
- Код: 94342116
Підлітковий комплект постільної білизни Lovely kitten pink SoundSleep бязьНемає в наявності
1 037 ₴
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Постільна білизна з бязі з принтом Lovely kitten
Країна-виробник товару: Україна
Країна реєстрації бренда: Україна
Матеріал: бязь (100% бавовна)
Колір: рожевий
Щільність: 125 г/м2
Підковдра: на запах
Наволочки: на запах, 50х70 см
Упаковка: пвх упаковка
Гарантія: товар належної якості обміну та поверненню не підлягає
Комплект постільної білизни Lovely kitten pink SoundSleep бязь. Якісний бязевий набір постільної білизни з натуральних волокон бавовни. Комплект виготовлений із вишуканим дизайном із колекції Lovely kitten. Тканина бязь мало мнеться і чудово зберігає колір після прання. Постільна білизна з бязі має чудову повітропроникність і гігроскопічність, що дає шкірі почуватися комфортно під час сну.Розмір і комплектація: Постінкий: підковдра 145х210 см -1шт, простирадло 150х220 см -1 шт., наволочка 50х70 см - 2 шт Догляд за білизною з бязі: Перед першим використанням білизна необхідно випрати.Перед пранням не забудьте розсортувати речі на три групи: кольорове, чорне та біле. Під час змішування речі можуть полиняти та зіпсувати колір інших виробів. Під час прання заповнюйте барабан на половину, так білизна краще випирається, а полоскання буде ефективнішим.В час прання розділяйте бавовняні вироби від синтетичних. Для виробів із бязі в пральній машині виставляється спеціальний режим «для бавовни». Якщо вироби пофарбовані, рекомендована температури прання від 30 до 60 градусів.Для того, щоб фарба довше зберегла свою яскравість, перед пранням виробу необхідно вивернути на виворот.Щоб після прання було легше прасувати, максимальний віджим краще не ставити тому, що так речі сильно стискаються.Бязь рекомендується прасувати трохи вологою. Під час виведення плям варто пам'ятати, що кислоти за типом оцту або лимона використовувати категорично заборонено.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SoundSleep |
| Колір | Рожевий |
| Тип тканини | Бязь |
| Тип | Наволочка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип постільного комплекту | для підлітків |
| Матеріал | Бязь |
| Підковдра | на запах |
| Розміри комплекту | підлітковий |
| Розміри наволочки | 50х70 см |
| Розміри підковдри | 145х210 см |
| Розміри простирадла | 150х220 см |
| Паковання | пвх |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 037 ₴
