Комплект постільної білизни Oasis Emily полісатин євро
860 ₴
- Немає в наявності
- Код: 94190380
Комплект постільної білизни Oasis Emily полісатин євроНемає в наявності
860 ₴
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Постільна білизна з тканини полісатин Матеріал: полісатин Склад: поліестер Пластотність: 135 г/м2Квет: комбінований Пододіляльник: на запах наволочки: на запах Паковання: пвхГарантія: товар належної якості обміну та поверненню не підлягає Розміру та комплектація: Двоспальний Євро: простирадло 220х240 см — 1 шт., підковдра 200х220 см — 1 шт., наволочки — 50х70 см;
Комплект постільної білизни Oasis Emily полісатин. Спальний комплект із гарним принтом прикрасить спальню та стане прекрасним доповненням для гарного сну та відпочинку. Постільна білизна досить практична у використанні на кожен день, адже тканина полісатин — дуже зносостійка до частих прань і втрати кольору, вона зовсім не мнеться. Вибирайте спальну білизну на щодень від бренда Emily. Догляд за білизною з тканини полісатин:Для прання речей із полістину вибирає режим делікатного прання.Заборонене прання з темними речами.Оптимальна температура води під час прання — не більш ніж 40 °C. мийного засобу можна використовувати будь-який рідкий засіб або порошок для кольорової білизни, у якому не містяться вибілювальні речовини.У разі сушіння рекомендується ретельно розправити речі.Постельну білизну з полісатину досить просто висушити, вона не вимагає прасування. Якщо прасування необхідне — прасувати білизну краще через вологу тканину.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EMILY |
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Полісатін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип постільного комплекту | для дорослих |
| Матеріал | мікросхему |
| Підковдра | на запах |
| Розміри комплекту | евро |
| Розміри наволочки | 50х70 см |
| Розміри підковдри | 200х220 см |
| Розміри простирадла | 220х240 см |
| Тип малюнка | природа |
| Паковання | пвх |
| Колір | різнобарвний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 860 ₴
