Комплект постільної білизни SoundSleep Lamia бязь полуторний
1 187 ₴
- Немає в наявності
- Код: 94170016
Комплект постільної білизни SoundSleep Lamia бязь полуторнийНемає в наявності
1 187 ₴
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Практична постільна білизна з бязі Страну виробник товару: УкраїнаСтрана реєстрації бренда: Україна Матеріал: бязьЦвет: бежевийПлотність: 125 г/м2 Підковдра: на запах наволочки: на запах Упаковка: пвс упаковкаГарантія: товар належної якості обміну та поверненню не підлягає Розмір і комплектація: простирадло 150х220 см — 1 шт., підковдра 160х215 см — 1 шт., наволочка 50х70 см — 2 шт.
Комплект постільної білизни SoundSleep Lamia бязь. Бязева постільна білизна з гарним дизайном у приємному забарвленні. Бязь має гарну повітропроникність і гігроскопічність, дають шкірі змогу почуватися комфортно під час сну. Тканина мало мнеться і чудово зберігає колір після прання. Білизна подарує приємний відпочинок і прикрасить інтер'єр. Догляд за білизною з бязі:Перед першим використанням білизна необхідно випрати.Перед пранням не забудьте розсортувати речі на три групи: кольорове, чорне та біле. Під час змішування речі можуть полиняти та зіпсувати колір інших виробів. Під час прання заповнюйте барабан на половину, так білизна краще випирається, а полоскання буде ефективнішим.В час прання розділяйте бавовняні вироби від синтетичних. Для виробів із бязі в пральній машині виставляється спеціальний режим «для бавовни». Якщо вироби пофарбовані, рекомендована температури прання від 30 до 60 градусів.Для того, щоб фарба довше зберегла свою яскравість, перед пранням виробу необхідно вивернути на виворот.Щоб після прання було легше прасувати, максимальний віджим краще не ставити тому, що так речі сильно стискаються.Бязь рекомендується прасувати трохи вологою. Під час виведення плям варто пам'ятати, що кислоти за типом оцту або лимона використовувати категорично заборонено.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SoundSleep |
| Колір | Бірюзовий |
| Тип тканини | Бязь |
| Тип комплекту | Полуторний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип постільного комплекту | для дорослих |
| Матеріал | Бязь |
| Підковдра | на запах |
| Розміри комплекту | полуторний |
| Розміри наволочки | 50х70 см |
| Розміри підковдри | 160х220 см |
| Розміри простирадла | 150х220 см |
| Тип малюнка | природа |
| Паковання | пвх |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 187 ₴
