Комплект постільної білизни Fiber Lilac Stripe Emily мікрофібра ліловий двоспальний
629 ₴
- Немає в наявності
- Код: 94165852
Комплект постільної білизни Fiber Lilac Stripe Emily мікрофібра ліловий двоспальнийНемає в наявності
629 ₴
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Комплект постільної білизни з мікрофібри Страну виробник товару: УкраїнаСтрана реєстрації бренда: УкраїнаТканина: мікрофібра (100% поліестер) Світло: лілова щільність тканини: 95 +- 5 г/м2 Підковдра: на запах наволочки: на запах Паковання: пвс упаковка Гарантія: товар належної якості обміну та поверненню не підлягаєКомплектація: підковдра 175х205 см — 1 шт., простирадло 200х220 см — 1 шт., наволочки 50х70 — 2 шт.Комплект постільної білизни Fiber Lilac Stripe Emily мікрофібраловий євро. Однотонний комплект лілового кольору з красивими смугами. Тканина мікрофібра дуже м'яка та ніжна на дотик. Мікрофібра не вимагає особливого догляду, практична та довговічна в експлуатації, добре витримує часті прання. Білизна подарує приємний відпочинок і прикрасить інтер'єр.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EMILY |
| Колір | Ліловий |
| Тип тканини | Мікрофібра |
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип постільного комплекту | для дорослих |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Підковдра | на запах |
| Розміри комплекту | двоспальний |
| Розміри наволочки | 50х70 см |
| Розміри підковдри | 175х205 см |
| Розміри простирадла | 200х220 см |
| Тип малюнка | однотонний |
| Паковання | пвх |
Інформація для замовлення
- Ціна: 629 ₴
