Комплект постільної білизни SoundSleep Stripe Antracit сатин-страйп антрацит євро
3 155 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2251736515018
Комплект постільної білизни SoundSleep Stripe Antracit сатин-страйп антрацит євроНемає в наявності
3 155 ₴
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Страйп-сатинова постільна білизна від SoundSleep Матеріал: сатин-страйп (100% бавовна) Плотність: 145 г/м2 Світло: антрацит Підковдра: на запах Наволочки: на запах Гарантія: товар належної якості обміну та поверненню не підстоїть упаковці: крафтова подарункова коробкаКомплект постільної білизни SoundSleep Stripe Antracit сатин-страйп антрацит. Постільна білизна виготовлена зі 100% бавовняного сатину зі смугами. Класичний спальний комплект зі страйп-сатину з приємним блиском, м'який і повітропроникний для шкіри. Гарний малюнок, властивий плетінню тканини страйп-сатин — додає білизні ніжних відблисків. Гарна повітропроникність і гігроскопічність дають змогу шкірі почуватися комфортно під час сну. Сатин-страйпу властиві: висока щільність, міцність тканини та чудова зносостійкість. Цей комплект елегантно доповнить Вашу спальню. Розміри та комплектність: Двоспальний євро: підковдра 200х220 см — 1 шт., простирадло 220х240 см — 1 шт., наволочка 50х70 см — 2 шт. Страйп-сатин має всі переваги сатинової тканини: висока щільність, міцність і зносостійкість; м'якість і глянсовий блиск; крайня повітропроникність, теплопровідність і гігроскопічність; підходить для чутливої шкіри; час мнеться і практично не дає усадки Рекомендації з догляду:Бельє рекомендується прати з виворітного боку, окремо від інших кольорових речей; Прання білизни допустиме за температури: 40-60 градусів;Не використовуйте вибілювачі й агресивні мийні засоби;Гажка допустима тільки з виворітного боку за температури не вище ніж 90 градусів;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SoundSleep |
| Колір | Сірий |
| Тип тканини | Сатин |
| Тип комплекту | Євро |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип постільного комплекту | для дорослих |
| Матеріал | сатин страйп |
| Підковдра | на запах |
| Розміри комплекту | евро |
| Розміри наволочки | 50х70 см |
| Розміри підковдри | 200х220 см |
| Розміри простирадла | 220х240 см |
| Тип малюнка | однотонний |
| Паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 155 ₴
