Комплект постільної білизни Lottia Sole SoundSleep сатин полуторний
1 594 ₴
- Немає в наявності
- Код: 94118728
Комплект постільної білизни Lottia Sole SoundSleep сатин полуторнийНемає в наявності
1 594 ₴
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Затишна постільна білизна із сатину від SoundSleep Матеріал: сатин (100% бавовна) Світло: комбінований Упаковка: ПВСПодяник: на запах Наволочки: на запах Страну реєстрації бренда: УкраїнаГарантія: товар належної якості обміну та поверненню не підлягає корпуслектація: підковдра 160х215 см — 1 шт., простирадло 150х200 см — 1 шт., наволочка 50х70 см — 1 шт. Комплект постільної білизни Lottia Sole SoundSleep сатин. Постільна білизна виготовлена зі 100% бавовняного сатину з гарним принтом. Лицьовий бік тканини з благородним блиском, а виворіт має матову фактуру, завдяки чому не ковзає поверхнею. На дотик тканина м'яка, не викликає алергічних реакцій. Комплект створений із натуральних волокон — він гігроскопічний і повітропроникний — вбирає та випаровує зайву вологу зі шкіри, підвищуючи комфорт під час сну. Сатин має низьку теплопровідність: взимку зігріває, а влітку — створює відчуття прохолоди.Догляд за сатиновою білизною:Перед прання білизни виверніть його на виворіт. Наволочки та підковдра, застебніть на всі змійки та ґудзики; періть білизну за температури не вище 40 градусів; Використовуйте щадний режим віджиму; Заборонено використовувати агресивні мийні засоби, і засоби з вибілювальними/хлорованими компонентами;Не рекомендується прати білизну із сатину з речами з інших тканин, щоб уникнути втрати блиску та м'якості. Соруйте білизну перед пранням за кольором і не змішуйте білизну із сатину разом із синтетичними тканинами; під час сушіння білизни із сатину уникайте прямого потрапляння сонячних променів;Для прасування рекомендується вивернути білизну на виворітну сторону і прасувати постільні елементи в злегка вологому стані;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SoundSleep |
| Тип тканини | Сатин |
| Тип комплекту | Полуторний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Сатин |
| Розміри комплекту | полуторний |
| Розміри наволочки | 50х70 см |
| Розміри підковдри | 160х220 см |
| Розміри простирадла | 150х200 см |
| Паковання | пвх |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 594 ₴
