Комплект постільної білизни Muslin SoundSleep Graphite євро
4 768 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2251736453013
Комплект постільної білизни Muslin SoundSleep Graphite євроНемає в наявності
4 768 ₴
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Постільна білизна з мусліну та Стоунвоштрану виробник тканини: Туреччина Страна виробник товару: Україна Матеріал: стоунвош + муслін Особливості: наволочки двосторонні: стоунвош/муслін, простирадло — стоунвош, підковдра — муслін-Квіт: графітПлотність: 125 г/м2 Підковдра: на ґудзиках Наволочки: на запах, 50х70 см Упаковка: фірмова крафтова коробка Гарантія: товар належної якості обміну та поверненню не підлягає Розміру та комплектації: двоспальна Євро: підковдра 200х220 см — 1 шт., простирадло 240х260 см — 1 шт., наволочки 50х70 см — 2 шт.
Комплект постільної білизни Muslin SoundSleep Graphite. Прекрасний спальний набір із бавовняного мусліну та тканини стоунвош для затишних снів. З мусліну виготовлений підковдра, наволочка з одного боку з мусліну, друга — стоунвош, простирадло з ранфорсу (стоунвош). Підковдра має дуже зручну застібку на ґудзиках. Муслін — ніжний, легкий і невагомий матеріал, під час створення якого волокна не вибілюють і не вирівнюють, завдяки чому виходить особлива фактура та легкість тканини. Стоунвош після оброблення тканини особливим методом набуває характерного «тисненого» вигляду, має приємну м'яку фактуру, не дає зсідання після прання. Ця тканина має легку вінтажну потертість, що надає їй стильного вигляду. Комплектація двох органічних матеріалів створює ідеальний баланс для гарного декору спальні, здорового комфортного сну та самопочуття. І стоунвош, і муслін на 100% натуральні бавовняні тканини, які мають чудову повітропроникність і гігроскопічність, що дає змогу навіть чутливій шкірі почуватися комфортно під час сну. Постільна білизна з мусліну та стоунвош ідеально підходить для будь-якого сезону. Догляд за білизною Перед прання викрутіть його на виворіт; Періть білизну за температури не вище ніж 40 градусів; Використовуйте щадний режим віджиму; Заборонено використовувати агресивні мийні засоби та засоби з вибілювальними/хлорованими компонентами;Не рекомендується прати білизну з тканини Стоунвош із речами з інших тканин, щоб уникнути унікальних особливостей тканини. Сортуйте білизну перед пранням за кольором і не змішуйте білизну з тканини Стоунвош разом із синтетичними тканинами; під час сушіння білизни уникайте прямого потрапляння сонячних променів;Для прасування рекомендується вивернути білизну на виворітну сторону і прасувати постільні елементи в злегка вологому стані;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SoundSleep |
| Колір | Графіт |
| Тип комплекту | Євро |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип постільного комплекту | для дорослих |
| Матеріал | муслін +стоунвош |
| Підковдра | на ґудзиках |
| Розміри комплекту | евро |
| Розміри наволочки | 50х70 см |
| Розміри підковдри | 200х220 см |
| Розміри простирадла | 240х260 см |
| Тип малюнка | однотонний |
| Паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 768 ₴
