Комплект постільної білизни Fiber Roze Stripe Emily мікрофібра рожевий євро
834 ₴
- Немає в наявності
- Код: 94031157
Комплект постільної білизни Fiber Roze Stripe Emily мікрофібра рожевий євроНемає в наявності
834 ₴
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Комплект постільної білизни з мікрофібри Страну виробник товару: УкраїнаСтрана реєстрації бренда: УкраїнаТканина: мікрофібра (100% поліестер) Світло: рожевий Плотність тканини: 95 +- 5 г/м2 Підковдра: на запах наволочки: на захід Паковання: пвс упаковка Гарантія: товар належної якості обміну та поверненню не підлягаєКомплектація: простирадло 220х240 см — 1 шт., підковдра 200х220 см — 1 шт., наволочка 50х70 см — 2 шт. Комплект постільної білизни Fiber Roze Stripe Emily мікрофібра рожевий євро. Однотонний комплект рожевого кольору з гарними смугами. Тканина мікрофібра дуже м'яка та ніжна на дотик. Мікрофібра не вимагає особливого догляду, практична та довговічна в експлуатації, добре витримує часті прання. Білизна подарує приємний відпочинок і прикрасить інтер'єр.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EMILY |
| Колір | Рожевий |
| Тип тканини | Мікрофібра |
| Тип комплекту | Євро |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип постільного комплекту | для дорослих |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Підковдра | на запах |
| Розміри комплекту | евро |
| Розміри наволочки | 50х70 см |
| Розміри підковдри | 200х220 см |
| Розміри простирадла | 220х240 см |
| Тип малюнка | однотонний |
| Паковання | пвх |
Інформація для замовлення
- Ціна: 834 ₴
