Комплект постільної білизни Stripy Seafog SoundSleep бязь євро
1 572 ₴
- Немає в наявності
- Код: 93948999
Комплект постільної білизни Stripy Seafog SoundSleep бязь євроНемає в наявності
1 572 ₴
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Постільна білизна з натуральної бавовни в спальню Страну виробник товару: УкраїнаСтрана реєстрації бренда: Україна Матеріал: бязь (бавовна 100%) Оцвет: суха розаПлотність: 125 г/м2 Пододіляльник: на запах Наволочки: на запах Упаковка: пвс упаковкаГарантія: товар належної якості обміну та поверненню не підлягає Розмір і комплектація: двоспальний євро: простирадло 220х240 см — 1 шт., підковдра 200х220 см — 1 шт., наволочка 50х70 см — 2 шт.Комплект постільної білизни Strapy Seafog SoundSleep бязь євро. Лаконічна постільна білизна з натурального бавовняного волокна в приємному забарвленні зі смугастим принтом. Бязь має гарну повітропроникність і гігроскопічність, дають змогу шкірі почуватися комфортно під час сну. Тканина мало мнеться і чудово зберігає колір після прання. Білизна подарує приємний відпочинок і прикрасить інтер'єр. Догляд за білизною: Перед першим використанням білизна необхідно випрати.Перед пранням не забудьте розсортувати речі на три групи: кольорове, чорне та біле. Під час змішування речі можуть полиняти та зіпсувати колір інших виробів. Під час прання заповнюйте барабан на половину, так білизна краще випирається, а полоскання буде ефективнішим.В час прання розділяйте бавовняні вироби від синтетичних. Для виробів із бязі в пральній машині виставляється спеціальний режим «для бавовни». Якщо вироби пофарбовані, рекомендована температури прання від 30 до 60 градусів.Для того, щоб фарба довше зберегла свою яскравість, перед пранням виробу необхідно вивернути на виворот.Щоб після прання було легше прасувати, максимальний віджим краще не ставити тому, що так речі сильно стискаються.Бязь рекомендується прасувати трохи вологою. Під час виведення плям варто пам'ятати, що кислоти за типом оцту або лимона використовувати категорично заборонено.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SoundSleep |
| Колір | Бузковий |
| Тип тканини | Бязь |
| Тип комплекту | Євро |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Бязь |
| Розміри комплекту | евро |
| Розміри наволочки | 50х70 см |
| Розміри підковдри | 200х220 см |
| Розміри простирадла | 220х240 см |
| Тип малюнка | геометричний |
| Паковання | пвх |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 572 ₴
