Комплект постільної білизни SoundSleep Anglesea Solo ранфорс полуторний
1 390 ₴
- Немає в наявності
- Код: 93847575
Комплект постільної білизни SoundSleep Anglesea Solo ранфорс полуторнийНемає в наявності
1 390 ₴
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Матеріал: ранфорс
Виробник тканини: Пакистан
Склад: 100% бавовна
Щільність: 115 г/м2
Колір: різнобарвний
Упаковка: пвх
Комплект постільної білизни SoundSleep Anglesea Solo ранфорс полуторний. Ніжна, пастельна білизна для комфортного сну пошита з натуральної, повітропроникної бавовни. Білизна не мнеться й дає шкірі дихати, створюючи здоровий баланс для шкіри. Ранфорс — це якісний, натуральний і практичний матеріал, стійкий до зминання й скочування, який чудово переносить безліч прань.
Постільна білизна ТМ SoundSleep з ранфорсу має низку відмітних характеристик:
склад тканини: 100% бавовна без добавок, підтверджено лабораторними дослідженнями; дизайн: сучасний і оригінальний дизайнерський малюнок;довговічність і міцність: досягається завдяки багатоступеневе оброблення бавовняних волокон і посиленому скручуванню ниток; гігроскопічність: завдяки натуральному складу він чудово вбирає вологу, до 20% власної ваги. Тому людина, що спить на такій білизні, ніколи не спітніє, ранфорс навіть увібравши у себе чималу кількість біологічної рідини залишається сухим; водопроникність: пропускає повітря й дає шкірі дихати;
простота в догляді: під час прання з дотриманням щадного режиму постільна білизна слугуватиме довго та не втрачатиме яскравості забарвлення;антистатичність: завдяки 100% натуральності тканини не накопичує в собі статичної електрики, тому нервова та серцево-судинна система не відчуває постійного дратівливого впливу від слабких імпульсів електричних розрядів;
ТМ SoundSleep виробляє високоякісну постільну білизну з натуральних бавовняних матеріалів. Комплекти мають оригінальний дизайн і без сумніву подарують своїм власникам комфорт і затишок. Виробництво та пошиття продукції виконується на сучасному комп'ютеризованому швейному обладнанні та проходить жорсткий контроль якості. Постільна білизна від ТМ SoundSleep зробить ваш сон міцним, а відпочинок комфортним.
Розмір і комплектація постільної білизни від ТМ SoundSleep:
Полуторний комплект: підковдра 160х220 см — 1 шт., простирадло 150х220 см — 1 шт., наволочки 50х70 см — 1 шт.;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SoundSleep |
| Тип тканини | Ранфорс |
| Тип комплекту | Полуторний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип постільного комплекту | для дорослих |
| Матеріал | ранфорс |
| Підковдра | на запах |
| Розміри комплекту | полуторний |
| Розміри наволочки | 50х70 см |
| Розміри підковдри | 160х220 см |
| Розміри простирадла | 150х220 см |
| Тип малюнка | геометричний |
| Паковання | пвх |
| Колір | різнобарвний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 390 ₴
