Комплект постільної білизни Manner Beige SoundSleep бязь полуторний
945 ₴
- Немає в наявності
- Код: 93667395
Комплект постільної білизни Manner Beige SoundSleep бязь полуторнийНемає в наявності
945 ₴
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Постільна білизна в спальню з бязі
Гарантія: товар належної якості обміну та поверненню не підлягає
Країна реєстрації бренда: Україна
Країна-виробник тканини: Україна
Материал: бязь
Склад: 100% бавовна
Щільність: 125 г/м2
Упаковка: пвх
Підковдра: на запах
Наволочки: на запах
Колір: бежевий
Комплект постільної білизни Manner Beige SoundSleep бязь. Ніжний, пастельний комплект з однотонної бязі гармонійно підійде для сучасної спальні. Білизна пошита з м'якої на дотик бязі в складі якої 100% бавовна, завдяки чому Ваша шкіра дихатиме під час сну. Тканина мало мнеться і чудово зберігає колір після прання. Білизна подарує комфортний відпочинок і прикрасить інтер'єр. Догляд за білизною: Перед першим використанням білизна необхідно випрати.Перед пранням не забудьте розсортувати речі на три групи: кольорове, чорне та біле. Під час змішування речі можуть полиняти та зіпсувати колір інших виробів. Під час прання заповнюйте барабан на половину, так білизна краще випирається, а полоскання буде ефективнішим.В час прання розділяйте бавовняні вироби від синтетичних. Для виробів із бязі в пральній машині виставляється спеціальний режим «для бавовни». Якщо вироби пофарбовані, рекомендована температури прання від 30 до 60 градусів.Для того, щоб фарба довше зберегла свою яскравість, перед пранням виробу необхідно вивернути на виворот.Щоб після прання було легше прасувати, максимальний віджим краще не ставити тому, що так речі сильно стискаються.Бязь рекомендується прасувати трохи вологою. Під час виведення плям варто пам'ятати, що кислоти за типом оцту або лимона використовувати категорично заборонено.
Розмір і комплектація:
Напівторний комплект: простирадло 150х220 см — 1 шт., підковдра 160х215 см — 1 шт., наволочка 50х70 см — 2 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SoundSleep |
| Колір | Рожевий |
| Тип тканини | Бязь |
| Тип комплекту | Полуторний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Бязь |
| Розміри комплекту | полуторний |
| Розміри наволочки | 50х70 см |
| Розміри підковдри | 160х220 см |
| Розміри простирадла | 150х220 см |
| Тип малюнка | однотонний |
| Паковання | пвх |
Інформація для замовлення
- Ціна: 945 ₴
