Комплект постільної білизни SoundSleep Stonewash Adriatic сімейний гірчиця (93288798)
4 899 ₴
- Немає в наявності
- Код: 93288798
Комплект постільної білизни SoundSleep Stonewash Adriatic сімейний гірчиця (93288798)Немає в наявності
4 899 ₴
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Матеріал: ранфорс
Склад: 100% бавовна
Колір: коричневий
Щільність: 115+-120 грм/м2
Паковання: подарункова крафтова коробка
Комплектація: простирадло, 2 підковдри, 2 наволочки
Комплект постільної білизни SoundSleep Stonewash Adriatic Гірчиця сімейний. Лаконічний однотонний комплект білизни, якому характерний привабливий ефект тканини з потертостями, що додає білизні особливої оригінальності. Такий комплект універсально впишеться в сучасну спальню квартири та заміського будинку.
ТМ SoundSleep виробляє високоякісну постільну білизну з натуральних бавовняних матеріалів. Комплекти мають оригінальний дизайн і без сумніву подарують своїм власникам комфорт і затишок. Виробництво та пошиття продукції виконується на сучасному комп'ютеризованому швейному обладнанні та проходить жорсткий контроль якості. Постільна білизна від ТМ SoundSleep зробить ваш сон міцним, а відпочинок комфортним.
Розмір і комплектація постільної білизни від ТМ SoundSleep:
Сімейний: простирадло 240х260 см -1шт, підковдра 160х220 см -2шт, наволочка 50х70 см - 2шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SoundSleep |
| Колір | Коричневий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип постільного комплекту | для дорослих |
| Матеріал | stonewash |
| Підковдра | на запах |
| Розміри комплекту | сімейний |
| Розміри наволочки | 50х70 см |
| Розміри підковдри | 160х220 см |
| Розміри простирадла | 240х260 см |
| Паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 899 ₴
