
Годинник Lee Cooper Midnight Black з 2 ремінцями шкіряний і каучуковий японський механізм чоловічий стильний
2 195 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2295
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Годинник Lee Cooper England Midnight Black з двома ремінцями
Відкрийте для себе витонченість та надійність з годинником Lee Cooper England Midnight Black – ідеальним аксесуаром для сучасних чоловіків і жінок. Цей унікальний годинник поєднує британську традицію, інноваційний дизайн та актуальні тенденції світової моди.
- Елегантний чорний колір – універсальний вибір на кожен день і для особливих подій
- Два ремінці у комплекті – шкіряний для класичного стилю та soft-touch каучуковий з текстурою під шкіру і магнітною застібкою для активного ритму життя
- Японський механізм – гарантія точності та безперебійної роботи годинника
- Гарантія 12 місяців – підтвердження якості від бренду Lee Cooper
- Сучасний стиль та престиж – підкресліть свою індивідуальність та статус
Годинники Lee Cooper – це не просто аксесуар, а символ неповторного стилю, функціональності та довговічності. Купуйте Lee Cooper England Midnight Black з двома ремінцями в нашому інтернет-магазині та отримайте офіційну гарантію від виробника!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lee Cooper |
| Колір корпусу | Чорний |
| Скло | Мінеральне |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 44 мм |
| Товщина | 11 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 73 |
| Вид індикації | Індекси |
| Водостійкість | 5 атм - плавання |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 22,5 см (регулюється) |
| Додатковий ремінець | Каучук |
| Додаткові характеристики | Індикація дати, дня тижня |
| За країною механізму | З японським механізмом |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Дворівнева |
| Колір ремінця | Чорний |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ременів | Сталевий |
| Механізм | Кварцовий |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Розміри, мм | 44х11 |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Індекси |
| Фабрика зборки | Китай/Японія |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12 г |
| Функції | Показують дату, день тижня, подвійний час, 24-годинний формат часу |
| Характеристики механізму | Miyota (Японія) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 195 ₴






