
Комплект постільної білизни двоспальний євро 200х220 см ранфорс Stonewash 100% бавовна темно-бежевий Mokko SoundSleep
5 625 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2800005027488
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект постільної білизни SoundSleep Stonewash Adriatic двоспальний євро 200х220 см Mokko темно-бежевий
Елегантний комплект постільної білизни SoundSleep Stonewash Adriatic двоспальний євро 200х220 см Mokko у темно-бежевому кольорі поєднує стильний дизайн, високу якість та комфорт. Виготовлений із 100% бавовни (ранфорс "Стоунвош") з щільністю 115-120 г/м2, цей комплект створить атмосферу затишку і гармонії у вашій спальні.
Постільна білизна з ранфорсу "Стоунвош" — це трендовий вибір для сучасного інтер'єру. Завдяки спеціальній обробці Stonewash тканина набуває легкого ефекту пом’ятості, не вимагає прасування, не дає усадки під час прання та має унікальний вінтажний вигляд.
- Країна бренду: Україна
- Країна виробник: Туреччина
- Матеріал: 100% бавовна, ран
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SoundSleep |
| Колір | Бежевий |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип постільного комплекту | для дорослих |
| Матеріал | stonewash |
| Підковдра | на ґудзиках |
| Розмір комплекту | Двоспальний Євро комплект |
| Розміри комплекту | евро |
| Розміри наволочки | 50х70 см |
| Розміри підковдри | 200х220 см |
| Розміри простирадла | 240х260 см |
| Тип малюнка | однотонний |
| Паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 625 ₴
