
Жіночий механічний годинник Carnival Luiza White Flower сапфірове скло 2 ремінці японський механізм офіційна гарантія
3 995 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2276
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий годинник Carnival Luiza White Flower з 2 ремінцями
Carnival Luiza White Flower — вишуканий жіночий механічний годинник, який створений для справжніх цінительок стилю, надійності та престижу. Модель поєднує у собі сучасний дизайн, унікальність та бездоганну якість виконання. Ця колекція підкреслить вашу індивідуальність та стане чудовим аксесуаром на будь-який випадок.
- Ексклюзивний годинник Carnival офіційно представлений тільки в нашому інтернет-магазині
- Високоточний японський механізм на 25 каменях гарантує довговічність та точність ходу
- Сапфірове скло надійно захищає від подряпин, зберігаючи естетичний вигляд роками
- Два стильних ремінці у комплекті — для вашої зручно
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carnival |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Тип механізму | Механічний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина ремінця | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 120 |
| Вид індикації | Індекси |
| Водостійкість | Базова - дощ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для жінок | Для жінок |
| Довжина ремінця | 18,5 см (регулюється) |
| Додатковий ремінець | Каучук |
| Діаметр | 32 мм мм |
| За країною механізму | З японським механізмом |
| Задня кришка | Прозора |
| Застежка | Дворівнева Carnival |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь вищої проби |
| Матеріал ременів | Сталевий |
| Механізм | Механічний з автозаводом |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Основний колір циферблата | Білий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Розміри, мм | 33х12 |
| Стекло | Сапфірове |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Жіночі |
| Тип годинника | Класичні годинники |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Мітки |
| Товщина | 12 мм мм |
| Точність ходу | +/- 30 сек/день |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 год |
| Характеристики механізму | автозавод (25 каменів, Японія) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 995 ₴








