
Комплект постільної білизни сатин двоспальний євро 200х220 білий 100% бавовна SoundSleep Luxion 140 г
1 856 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2800004971553
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект постільної білизни SoundSleep Luxion сатин двоспальний євро 200х220 см білий
Відчуйте неперевершений комфорт та стиль з комплектом постільної білизни SoundSleep Luxion. Білосніжний сатиновий комплект – ідеальне рішення для вашої спальні незалежно від стилю інтер’єру. Класичний білий колір створить атмосферу чистоти, легкості та гармонійно поєднається з будь-яким декором.
- Матеріал: сатин, 100% бавовна
- Щільність тканини: 140 г/кв.м
- Колір: білий
- Комплектація:
- Підковдра 200х220 с
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SoundSleep |
| Колір | Білий |
| Тип тканини | Сатин |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | комплекти |
| Тип постільного комплекту | для дорослих |
| Матеріал | Сатин |
| Підковдра | на запах |
| Розмір комплекту | Двоспальний Євро комплект |
| Розміри комплекту | евро |
| Розміри наволочки | 50х70 см |
| Розміри підковдри | 200х220 см |
| Розміри простирадла | 220х240 см |
| Склад | бавовна |
| Тип малюнка | однотонний |
| Паковання | пвх |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 856 ₴

