
Тактичний годинник North Edge Mars5 Nano водостійкий ударостійкий для військових з компасом і Bluetooth синхронізацією
1 989 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2146
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тактичний годинник North Edge Mars5 Nano
North Edge Mars5 Nano – це оновлена версія культового тактичного годинника, розробленого спеціально для військових, пілотів, моряків та всіх, хто працює у складних та екстремальних умовах. Новинка поєднує надійність і функціональність, притаманну бренду North Edge, та отримала сучасні смарт-функції для повної синхронізації з вашим смартфоном.
- Повна синхронізація зі смартфоном: Всі показники здоров'я та активності передаються у фірмовий додаток.
- Водостійкість та ударостійкість: Міцний корпус захищає годинник від води, пилу та механічних пошкоджень.
- Комплекс функцій для виживання: Вбудований компас, альтиметр, барометр, будильник та годинник підтримають у будь-якій ситуації.
- Стійкість до екстремальних температур: North Edge Mars5 Nano готовий до суворих погодних умов та перепадів температур.
- 12 місяців офіційної гарантії: Додаткова впевненість у якості та надійності функцій годинника.
Обираючи тактичний годинник North Edge Mars5 Nano, ви інвестуєте у надійний інструмент для підкорення нових вершин, управління здоров’ям та фіксації досягнень. North Edge – вибір справжніх професіоналів та поціновувачів екстремальних пригод.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | North Edge |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Години, хвилини, секунди |
| Вид індикації | Арабські цифри |
| Водостійкість | 5 атм - плавання |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для військових | Тактичні |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Діаметр | 48 мм мм |
| За країною механізму | З японським механізмом |
| Застежка | Класична |
| Колір ремінця | Чорний |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат |
| Матеріал ременів | Каучуковий |
| Механізм | Кварцовий |
| Можливість зняти ремінець | Немає |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| По діаметру годинника | Великі |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 48х15 |
| Стиль | Спортивний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Товщина | 15 мм мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 г |
| Функції | Водостійкість 5 атм, хардлес скло, фітнес-трекер, калорії, дистанції, секундомір, підсвічування, будильник, таймер, моніторинг серцевого ритму/рівня кисню у крові/сну, попередження про низький заряд батареї, управління музикою, 12 мов. |
| Характеристики механізму | North Edge (Японія) |
| Габаритні розміри | |
| Ширина ремінця | 22.0 |
| Основні | |
| Стекло | Мінеральна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 989 ₴









