
Годинник чоловічий Poedagar Magic кварцовий нержавіюча сталь мінеральне скло стильний дизайн гарантія 12 місяців
975 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2141
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Годинник Poedagar Magic — елегантність та сучасний стиль
Годинник Poedagar Magic — ідеальний вибір для тих, хто цінує якість, точність та індивідуальний стиль. Цей наручний годинник поєднує в собі сучасний дизайн із класичною елегантністю, підкреслюючи витонченість у кожній деталі.
- Якісні матеріали: нержавіюча сталь, міцне мінеральне скло та надійний кварцовий механізм гарантують довговічність та бездоганну роботу.
- Стильний дизайн: годинник підкреслить ваш образ як на діловій зустрічі, так і в повсякденному житті або на святковій події.
- Індивідуальність: аксесуар допоможе яскраво виразити ваш унікальний смак і впевненість у собі.
- Офіційна гарантія: на кожен годинник надається гарантія 12 місяців.
Годинник Poedagar Magic — це не просто аксесуар, а символ сучасної впевненості, преміальної якості та неповторного стилю. Обирайте Poedagar для себе чи на подарунок, й підкресліть свою індивідуальність разом із справжнім шедевром годинникарського мистецтва.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | POEDAGAR |
| Скло | Мінеральне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Секунди, хвилини, години |
| Вага, г | 100 |
| Вид індикації | Індекси |
| Водостійкість | 3 атм — Міті руки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для жінок | Для жінок |
| Довжина ремінця | 20 см (регулюється) |
| Діаметр | 25 мм мм |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Дворівнева |
| Колір корпусу | Золотистий |
| Колір ремінця | Золотистий |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ременів | Сталевий |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Зелений |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Розміри, мм | 25х10 |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Жіночі |
| Тип годинника | Класичні годинники |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Індекси |
| Товщина | 10 мм мм |
| Точність ходу | +/- 1 сек/день |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Прямокутний |
| Формат часу | 12 г |
| Функції | Дата |
Інформація для замовлення
- Ціна: 975 ₴









