
Годинник Lee Cooper чоловічий шкіряний ремінець чорний корпус японський механізм гарантія 12 місяців стильний аксесуар
3 495 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1971
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Годинник Lee Cooper Leather Black – стиль та надійність від британського бренду
Годинник Lee Cooper Leather Black – це сучасний аксесуар, що ідеально доповнить ваш образ. Британський бренд Lee Cooper пропонує поєднання класичних традицій та сучасного стилю, створюючи неперевершені годинники для впевнених у собі людей. Дана модель відзначається елегантним дизайном, який гармонійно підкреслює індивідуальність власника та його витончений смак.
- Якісний корпус та ремінець із натуральної шкіри чорного кольору
- Точний японський механізм для бездоганної роботи
- Стильний сучасний дизайн у дусі британської класики
- Гарантія від виробника – 12 місяців
- Ідеальний вибір для стильних, ділових і впевнених людей
Обирайте чоловічий годинник Lee Cooper – це поєднання британської якості, точності японського механізму та сучасного стилю. Купуйте оригінальні годинники Lee Cooper у нашому інтернет-магазині з офіційною гарантією, швидкою доставкою та найкращими цінами в Україні!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lee Cooper |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Скло | Мінеральне |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 73 |
| Вид індикації | Індекси |
| Водостійкість | 5 атм - плавання |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Додаткові характеристики | Індикація дати |
| Діаметр | 44 мм мм |
| За країною механізму | З японським механізмом |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Класична |
| Колір ремінця | Чорний |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ременів | Шкіряний |
| Механізм | Кварцовий |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 44х11 |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Індекси |
| Товщина | 11 мм мм |
| Фабрика зборки | Китай/Японія |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12 г |
| Функції | Показують дату, хронограф |
| Характеристики механізму | Miyota (Японія) |
| Ширина ремінця | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 495 ₴









