
Смарт-годинник North Edge GPS Smart Titan з компасом AMOLED дисплеєм потужною батареєю для екстремальних умов
4 695 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1910
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Смарт-годинник North Edge GPS Smart Titan з компасом – новинка 2025
North Edge GPS Smart Titan – це інноваційний смарт-годинник із GPS, створений спеціально для екстремальних умов. Новинка 2025 року від легендарного бренду North Edge ідеально підходить для активного способу життя, мандрівників, спортсменів, моряків та пілотів. Годинник має вбудований компас, витримує надзвичайно низькі температури та забезпечує максимальну надійність навіть у найскладніших ситуаціях.
- Точний GPS-моніторинг: Відстежуйте своє місцезнаходження у режимі реального часу з передачою інформації у мобільний додаток.
- AMOLED дисплей: Яскравий, чіткий і енергоефективний екран для зручності використання в будь-яку погоду.
- Новий потужний процесор: Швидкодія та багатозадачність під час екстремальних випробувань.
- Міцний корпус: North Edge GPS Smart Titan спеціально створений для використання у холоді та екстремальних погодних умовах.
- Велика автономність: Потужна батарея гарантує тривалий час роботи без підзарядки.
- Офіційна гарантія 12 місяців: У комплекті ви отримаєте сертифіковану гарантію від виробника.
- Надійність та престиж бренду North Edge: Визнаний вибір моряків і пілотів по всьому світу, вперше доступний в Україні ексклюзивно у нашому магазині.
Смарт-годинник North Edge GPS Smart Titan – це ваш ідеальний партнер для будь-яких пригод! Купуйте ексклюзивно у нашому інтернет-магазині з офіційною гарантією та отримайте максимум функціональності, надійності і стилю вже сьогодні!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | North Edge |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| GPS | Є |
| Wi-Fi | Немає |
| В режимі очікування | до 40+ днів |
| Версія Bluetooth | 5.0 |
| Виміри здоров'я | Пульс, кисень в крові |
| Водостійкість | 3 атм — Міті руки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | Сенсорний |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 26,5 см (регулюється) |
| Додаткові характеристики | Працюють з Apple і Android, зручний безкоштовний додаток Apple і Android |
| Діагональ дисплея | 1.43" |
| Колір ремінця | Чорний |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ременів | Каучуковий |
| Месенджері | Фейсбук, Інста, Ведсап |
| Мова годинника | Укр, рос, англ |
| Мова додатку | Укр, рос, англ |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Можливість розмовляти | Да |
| Місткість акумулятора, мА*ч | 530 |
| Наявність камери | Без камери |
| Наявність компаса | З компасом |
| Оперативна пам'ять | 128 МБ |
| Процесор | ATS3085S4 |
| Підтримка Sim-карти | Без SIM-картки |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Роздільна здатність дисплея | 466*466 |
| Розміри, мм | 47,5х12,5 |
| Стать | Чоловічі |
| Сумісна ОС | Android, IOS |
| Тип | Розумний годинник |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тип пристрою | Фітнес-браслет |
| У звичайному режимі | 2-5 днів |
| Форма корпусу | Круглий |
| Час роботи | Понад 7 днів |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Основні | |
| Колір корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 695 ₴









