
Годинник чоловічий Olevs Diamond класичний японський механізм водонепроникний гарантія 12 місяців
1 295 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1716
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Класичний годинник Olevs Diamond — надійність та стиль
Olevs Diamond — це вишуканий годинник для чоловіків і жінок, створений відомим виробником Olevs. Годинники Olevs відомі своєю якістю, стильним та сучасним оформленням і використанням надійних японських механізмів. Ця модель стане ідеальним вибором для тих, хто цінує точність, комфорт та елегантність у щоденному житті.
- Якісний японський механізм забезпечує довговічну роботу
- Сучасний яскравий дизайн гармонійно поєднується з класичним стилем
- Високий рівень надійності — годинник прослужить вам багато років
- Виготовлено з преміальних матеріалів
- Офіційна гарантія від виробника на 12 місяців
- Підходить для ділових зустрічей, святкових подій і повсякденного використання
Обирайте годинник Olevs Diamond — стильний аксесуар, що підкреслить вашу індивідуальність та статус. Відчуйте впевненість у кожному моменті разом з надійним виробом від Olevs!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Скло | Мінеральне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 66 |
| Вид індикації | Індекси, крапки |
| Водостійкість | 3 атм — Міті руки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для жінок | Для жінок |
| Довжина ремінця | 18 см (регулюється) |
| Діаметр | 32 мм мм |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Дворівнева |
| Колір корпусу | Золотистий |
| Колір ремінця | Золотистий |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ременів | Сталевий |
| Механізм | Кварцовий |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Основний колір циферблата | Зелений |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Розміри, мм | 32х12 |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Жіночі |
| Тип годинника | Класичні годинники |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Індекси, крапки |
| Товщина | 12 мм мм |
| Точність ходу | +/- 1 сек/день |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12 г |
| Ширина ремінця | 14 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 295 ₴









