
Кварцовий годинник Curren Blanche New стильний наручний годинник для чоловіків і жінок гарантія 12 місяців
795 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1690
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Годинник Curren Blanche New – стиль та надійність з офіційною гарантією
Годинник Curren Blanche New – це сучасний аксесуар, який ідеально підкреслить вашу індивідуальність та стиль. Відомий бренд Curren з 2001 року виготовляє якісні кварцові годинники, що відзначаються сучасним дизайном та довговічністю. Вибираючи Curren, ви обираєте перевірену надійність та точність.
- Точний кварцовий механізм гарантує надійне відображення часу
- Стильний дизайн підходить під будь-який гардероб: від класики до спорту
- Висока якість збірки забезпечує довгий термін служби
- Годинник підкреслює ваш статус та індивідуальність
- Офіційна гарантія 12 місяців у комплекті
- Ідеальний вибір для подарунку або для власного використання
Curren Blanche New – це кращий вибір для тих, хто цінує якість, функціональність і стиль. Замовляйте сучасний кварцовий годинник Curren вже зараз та станьте володарем аксесуару, що завжди буде у тренді!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Curren |
| Скло | Мінеральне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Години Секунди Хвилини |
| Вид індикації | Індекси |
| Водостійкість | Базова - дощ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для жінок | Для жінок |
| Довжина ремінця | 22 см (регулюється) |
| Діаметр | 35 мм мм |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Ковзаюча |
| Колір корпусу | Золотистий |
| Колір ремінця | Сріблястий із золотистими вставками |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ременів | Сталевий |
| Механізм | Кварцовий |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Основний колір циферблата | Сріблястий |
| Особливості | Центральна секундна стрілка |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Розміри, мм | 35х9 |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Жіночі |
| Тип годинника | Класичні годинники |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Індекси |
| Товщина | 9 мм мм |
| Фабрика зборки | Китай Японія |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12 г |
| Ширина ремінця | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 795 ₴






