
Жіночий годинник Longbo One класичний на японському механізмі гарантія 12 місяців ексклюзивний дизайн
895 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1630
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий годинник Longbo One – новинка ексклюзивно в Україні
Відкрийте для себе стиль та якість з жіночим годинником Longbo One – вперше ексклюзивно в Україні! Годинники бренду Longbo відомі своїм класичним дизайном та винятковою надійністю, що підкреслить ваш бездоганний смак і статус. Обираючи Longbo One, ви отримуєте гармонійне поєднання сучасних тенденцій та перевірених часом традицій годинникового мистецтва.
- Японський механізм – гарантія точності та довговічності годинника
- Елегантний класичний дизайн – універсальний аксесуар під будь-який образ
- Офіційна гарантія від виробника – 12 місяців впевненості у якості
- Ексклюзивна новинка на українському ринку
- Ідеальний подарунок для сучасної жінки
Замовте жіночий годинник Longbo One і насолоджуйтесь красою, комфортом та надійністю разом з брендом Longbo. Додайте у свою колекцію стильний аксесуар, що підкреслить вашу індивідуальність!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Скло | Мінеральне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 67 |
| Вид індикації | Індекси, арабські цифри |
| Водостійкість | 3 атм — Міті руки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для жінок | Для жінок |
| Довжина ремінця | 22 см (регулюється) |
| Діаметр | 31 мм мм |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Дворівнева |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ременів | Сталевий |
| Механізм | Кварцовий |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Основний колір циферблата | Сріблястий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Розміри, мм | 31х8 |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Жіночі |
| Тип годинника | Класичні годинники |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Індекси, арабські цифри |
| Товщина | 8 мм мм |
| Точність ходу | +/- 1 сек/день |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12 г |
| Функції | Дата, день тижня |
Інформація для замовлення
- Ціна: 895 ₴








