
Годинник унісекс Besta Love UA Rosegold ручна робота український виробник класичний дизайн японський механізм гарантія 12 місяців
695 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1617
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Унісекс годинник Besta Love UA Rosegold – класика українського виробництва
Besta Love UA Rosegold – це елегантний унісекс годинник від українського бренду Besta, який виготовляється в Україні вручну. Кожна деталь – від корпусу до циферблату – створюється нашими майстрами з дотриманням найвищих стандартів якості. Модель комплексується надійним японським механізмом, що гарантує точність і довговічність годинника.
- Ручне виробництво в Україні
- Японський механізм – надійність і точність ходу
- Універсальний класичний дизайн для чоловіків і жінок
- Витончене рожеве золото (Rosegold) корпусу
- Висока якість комплектуючих матеріалів
- Офіційна гарантія 12 місяців від виробника
- Чудовий вибір під будь-який стиль одягу
Обирайте унісекс годинник Besta Love UA Rosegold – підтримуйте українське виробництво та насолоджуйтеся ексклюзивним дизайном і якістю у кожній деталі. Ідеальний подарунок для себе чи близьких!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besta |
| Скло | Мінеральне |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Хвилини, години |
| Вага, г | 86 |
| Вид індикації | Індекси |
| Водостійкість | 3 атм — Міті руки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для жінок | Для жінок |
| Довжина ремінця | 22 см (регулюється) |
| Діаметр | 39 мм мм |
| За країною механізму | З японським механізмом |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Ковзаюча |
| Колір корпусу | Золотистий |
| Колір ремінця | Золотистий |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ременів | Сталевий |
| Механізм | Кварцовий |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Основний колір циферблата | Білий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Розміри, мм | 39х8 |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Жіночі |
| Тип годинника | Класичні годинники |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Індекси |
| Товщина | 8 мм мм |
| Точність ходу | +/- 1 сек/день |
| Фабрика зборки | Україна |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12 г |
| Характеристики механізму | Японія |
| Ширина ремінця | 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 695 ₴









