
Чоловічий годинник GoldenHour Trend Black спортивний водонепроникний кварцовий для активного способу життя з гарантією 12 місяців
1 195 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1514
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Годинник GoldenHour Trend Black – стиль, надійність та функціональність
Годинник GoldenHour Trend Black створений для тих, хто веде активний спосіб життя і цінує інновації разом із сучасним дизайном. Ця модель поєднує в собі міцність, ергономічність та універсальність, що дозволяє використовувати її у будь-яких умовах.
- Сучасний дизайн: мінімалізм та елегантність, що гармонійно доповнюють повсякденні та спортивні образи.
- Висока міцність: корпус годинника витримує значні навантаження, підходить для тренувань, подорожей, активного відпочинку.
- Надійний механізм: забезпечує точність ходу навіть під час екстремальних навантажень.
- Комфорт при носінні: легкий, ергономічний корпус і ремінець, розроблені для тривалого щоденного використання.
- Офіційна гарантія: у комплекті до годинника – гарантія 12 місяців від виробника.
Обирайте GoldenHour Trend Black – це ідеальний вибір для спорту, пригод, тактичних завдань та стильного доповнення образу. Замовляйте надійний годинник, який підкреслить вашу індивідуальність та витривалість!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 100 |
| Вид індикації | Індекси, арабські цифри |
| Водостійкість | 3 атм — Міті руки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 24 см (регулюється) |
| Діаметр | 38 мм мм |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Класична |
| Колір ремінця | Чорний |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат |
| Матеріал ременів | Каучуковий |
| Механізм | Кварцовий |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Невеликі |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 38х9 |
| Стекло | Полікарбонатне |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Індекси, арабські цифри |
| Товщина | 9 мм мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12 г |
| Ширина ремінця | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 195 ₴









