
Чоловічий механічний годинник Lobinni з японським механізмом Seagull сапфірове скло класичний дизайн гарантія 12 місяців
7 895 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4404
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічі механічні годинники Lobinni Business
Чоловічі годинники Lobinni Business — це поєднання класики, престижу та інновацій. Якщо ви шукаєте елітний механічний годинник для чоловіків, який стане показником вашого статусу та бездоганного смаку, зверніть увагу на Lobinni. Завдяки надійному японському механізму Seagull, ці годинники забезпечують виняткову точність і тривалий термін служби.
- Японський механічний механізм Seagull — гарантія точності та надійності
- Сапфірове скло — захист від подряпин і максимальна прозорість
- Преміальні матеріали корпусу — стиль та довговічність у кожній деталі
- Класичний дизайн — підкреслення статусу, елегантності та індивідуальності власника
- Офіційна гарантія 12 місяців — впевненість у якості
Купити чоловічий механічний годинник Lobinni Business — це обрати аксесуар, який підкреслить успіх та досконалий смак. Оцініть майстерність виконання, бездоганність ліній та надійність швейцарського стилю у кожному русі стрілки. Замовляйте Lobinni Business у нашому інтернет-магазині з доставкою по Україні та долучайтеся до світу справжньої класики!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lobinni |
| Тип механізму | Механічний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 120 |
| Вид індикації | Римські цифри, індекси |
| Водостійкість | Базова - дощ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Діаметр | 40 мм мм |
| За країною механізму | З японським механізмом |
| Задня кришка | Прозора |
| Застежка | Оригінальна Lobinni |
| Колір корпусу | Золотистий |
| Колір ремінця | Темно коричневий |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь вищої проби |
| Матеріал ременів | Шкіряний |
| Механізм | Механічний з автозаводом |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Основний колір циферблата | Білий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Невеликі |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Розміри, мм | 40х14 |
| Стекло | Сапфірове |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Римські цифри, індекси |
| Товщина | 14 мм мм |
| Точність ходу | +/- 30 сек/день |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 год |
| Функції | Система "День-Ніч", показують дату, день тижня |
| Характеристики механізму | Автозавод, Seagull ST16K3-3A, 27 каменів, Японія |
| Ширина ремінця | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 895 ₴









