
Чоловічий кварцовий годинник Curren Flag стильний водонепроникний корпус гарантія 12 місяців
1 295 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2416
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Годинник Curren Flag – стиль і надійність для сучасних людей
Curren Flag – це стильний кварцовий годинник відомого бренду Curren, який з 2001 року займає провідні позиції на ринку аксесуарів. Завдяки поєднанню сучасного дизайну та високої якості збірки, годинники Curren стали символом надійності й елегантності.
- Оригінальний дизайн, що підкреслить вашу індивідуальність
- Якісний кварцовий механізм для точної роботи
- Висока якість матеріалів та надійна збірка
- Підходить для формального, ділового та спортивного стилю
- Легко поєднується з будь-яким образом
- Офіційна гарантія від виробника – 12 місяців
Якщо ви шукаєте надійний годинник з ідеальним балансом між ціною, якістю і престижем – годинник Curren Flag стане ідеальним вибором. Станьте помітним, обирайте кварцовий годинник Curren і встигайте все вчасно!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Curren |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Скло | Мінеральне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 60 |
| Вид індикації | Мітки |
| Водостійкість | 3 атм — Міті руки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Діаметр | 46 мм мм |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Дворівнева |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ременів | Сталевий |
| Механізм | Кварцовий |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Основний колір циферблата | Синій |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Розміри, мм | 46х13 |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип механізму | Quartz |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Мітки |
| Товщина | 13 мм мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 г |
| Функції | Секундомір, хронограф, дата, все циферблати робочі |
| Ширина ремінця | 24 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 295 ₴









