
Механічний годинник Winner Status New чоловічий скелетон прозора задня кришка ремінець стальний класичний стиль гарантія
1 695 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1159
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Механічні годинники Winner Status New – стиль, якість і надійність
Механічний годинник Winner Status New – вибір справжніх поціновувачів чоловічих аксесуарів, які цінують індивідуальність та сучасний стиль. Ця модель поєднує класичний дизайн із актуальними тенденціями: прозора задня кришка та скелетон-дизайн дозволяють милуватися точністю механізму та підкреслюють унікальний характер власника.
- Стильний скелетон-дизайн, що підкреслює ексклюзивність годинника
- Механічний завод – не потребує батарейок, працює на енергії заводної пружини
- Якісний корпус і ремінець забезпечують комфорт при щоденному носінні
- Офіційна гарантія 12 місяців від виробника
- Ми — офіційні дистриб’ютори Winner в Україні
Годинники Winner Status New ідеально підійдуть для тих, хто хоче купити механічний чоловічий годинник з ексклюзивним дизайном за вигідною ціною. Надійність, довговічність та практичність цієї моделі доповнює універсальний стиль, який підкреслить вашу індивідуальність у будь-якій ситуації. Обирайте Winner Status New – зробіть ставку на якість і статус кожного дня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner |
| Скло | Мінеральне |
| Тип механізму | Механічний |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 100 |
| Вид індикації | Арабські цифри |
| Водостійкість | Базова - дощ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Діаметр | 43 мм мм |
| Задня кришка | Прозора |
| Застежка | Класична |
| Колір корпусу | Золотистий |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ременів | Шкіряний |
| Механізм | Механічний з автозаводом |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Середні |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Розміри, мм | 43х16 |
| Стиль | Класичний |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Тип цифр | Арабські цифри |
| Товщина | 16 мм мм |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12/24 г |
| Характеристики механізму | Автозавод |
| Ширина ремінця | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 695 ₴









