
Чоловічий механічний годинник Carnival Kinetic сапфірове скло японський механізм 25 каменів офіційна гарантія
3 895 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8722
+380 (66) 489-72-74
Магазинповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічий механічний годинник Carnival Kinetic – престиж та якість
Carnival Kinetic – це преміальні чоловічі механічні годинники, створені для справжніх знавців престижу, точності та бездоганної якості. Завдяки високоточному японському механізму з 25 каменями ви отримаєте стабільну і довговічну роботу, а сапфірове скло гарантує захист від подряпин та зберігає ідеальний вигляд виробу на довгі роки.
- Японський механізм із 25 каменями – висока точність та надійність
- Міцне сапфірове скло – стійкість до подряпин і збереження зовнішнього вигляду
- Офіційна гарантія 12 місяців – впевненість у якості
- Ексклюзивна дистрибуція Carnival в Україні – справжній оригінал
- Преміальний дизайн – для тих, хто цінує стиль та статус
Обираючи механічний годинник Carnival Kinetic, ви інвестуєте у довговічність, престиж та індивідуальний імідж. Ми єдиний офіційний представник Carnival в Україні, що гарантує оригінальність кожного екземпляра. Замовляйте Carnival Kinetic – поєднання японської точності, ексклюзивного дизайну та неперевершеної якості для сучасного чоловіка!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carnival |
| Тип механізму | Механічний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Хвилини, секунди, години |
| Вага, г | 120 |
| Вид індикації | Індекси |
| Водостійкість | Базова - дощ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Діаметр | 41 мм мм |
| За країною механізму | З японським механізмом |
| Задня кришка | Прозора |
| Застежка | Кліпсова Carnival |
| Колір ремінця | Чорний |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь вищої проби |
| Матеріал ременів | Шкіряний |
| Механізм | Механічний з автозаводом |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Основний колір циферблата | Білий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| По діаметру годинника | Невеликі |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Стекло | Сапфірове |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Чоловічі |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Товщина | 13 мм мм |
| Точність ходу | +/- 30 сек/день |
| Фабрика зборки | Китай |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12 год |
| Функції | Маятник "Турбілліон Х", датчик запасу заводу, показують дату, час по 24-й шкалі |
| Характеристики механізму | Автозавод, 25 каменів, Японія |
| Ширина ремінця | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 895 ₴









